Vzdělání

Zvyšte své šance na trhu práce díky rekvalifikačním kurzům

Přemýšlíte nad změnou povolání? Vaše dosavadní zaměstnání vás dostatečně neuspokojuje a musíte uznat, že nechodíte do práce zrovna s nadšením? Již delší dobu tedy uvažujete nad tím, že byste se raději věnovali něčemu jinému, něčemu prospěšnému a užitečnému? Vidíte se jako pracovník v sociálních službách nebo toužíte učit? Nemáte však dostatečné vzdělání, abyste mohli práci v těchto oborech vykonávat? To vůbec nevadí! Stačí absolvovat kupříkladu rekvalifikační kurz.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách

Pokud vás to táhne právě k sociálním služebám, můžete si rozšířit své znalosti a získat odbornou způsobilost k výkonu práce v sociálních službách. Rekvalifikujte se v kurzech pro pracovníky v sociálních službách pořádaných vzdělávacím centrem Seduca a uplatněte se v této smysluplné a žádané oblasti. Rekvalifikační kurzy pořádané společností Seduca probíhají v Brně, Praze a Havlíčkově Brodě. Obsahují zajímavé semináře zaměřené na psychologii, etiku, pedagogiku, základy ochrany zdraví, základy komunikace a další důležité oblasti pomáhající získat vhled do problematiky sociálních služeb. Uchazeč o tyto kurzy musí splňovat základní požadavky zápisu do kurzů a kurz může uhradit přes úřad práce.

Kurzy pedagogického minima/kurzy pro lektory

Kromě kurzu zaměřeného na sociální služby se zájemci mohou přihlásit do kurzu pedagogického minima pro instruktory odborného výcviku nebo kurzu pro lektory. Oba tyto kurzy jsou akreditovány MŠMT. Prvně jmenovaný je určen všem uchazečům, kteří absolvovali minimálně střední vzdělání s maturitou, druhý typ kurzu je připraven pro začínající i pokročilejší lektory, pedagogy a manažery.

Vzdělávání pedagogických pracovníků

Kromě rekvalifikačních kurzů můžete „zabrousit“ i do sekce další vzdělávání pedagogických pracovníků a vybrat si vzdělávací akci z oblasti školství organizovanou speciálně pro pedagogy. Semináře se organizují v prostorech uchazečů o kurz a semináře se pořádají v rozsahu 6 – 8 vyučovacích hodin. Na internetových stránkách naleznete veškerou nabídku seminářů a kontakt na vzdělávací centrum pod odkazem www.seduca.cz/kontakt. Proto neusněte na vavřínech, rozšiřte své znalosti a obohaťte svou pracovní kariéru.

Zdroj fotografie: sxc.hu

Be Sociable, Share!