Sex a vztahy

Velikonoce – svátek násilí nebo erotického dovádění?

Zima jako by se letos zapomněla na severním pólu a darovala nám div nekončící jaro. Ale konečně ho tu máme i oficiálně a s ním i blížící se Velikonoce. A obávanou pomlázku. V zahraničí na náš velikonoční zvyk koukají s hrůzou v očích. Jen si zkuste vytáhnout pomlázku v zemích (nejen) na západ od nás a poznáte jejich kázeňská zařízení zevnitř.

Přestože je z dnešního pohledu pomlázka možná barbarská, naši předci tušili, co dělají. Věčné mládí, plodnost… to a mnohem slibuje tento prastarý zvyk a vlastně není tak daleko od pravdy, už jen proto, že se u něj jisté partie pěkně prokrví.

Pomlázka neoslavuje násilí, ale mládí a plodnost. A pokud se na to podíváme skutečně optikou našich předků, můžeme to říct bez vytáček. Velikonoce jsou svátkem sexu.

Zapomeňte na děti – oslavte svůj vztah

Možná na ně nezapomínejte doslova. Přece jen si nějakou tu sladkost nejspíš zaslouží. Primárně byste se však měli o Velikonocích věnovat partnerským záležitostem, na které nejčastěji dochází v soukromí ložnice.

A kdy jindy si soukromé chvilky trochu zpestřit než během svátku, který k erotickému dovádění přímo vybízí?

Vyměňte pomlázku za erotická pouta a bičík a místo čokoládového zajíčka si udělejte radost vibrátorem a zažijete velikonoční svátky, na které nezapomenete. Nejenže po jeho použití nepřiberete ani gram, ale ještě bude mít na vaše zdraví na rozdíl od cukru skutečně pozitivní vliv.

Chytrý vibrátor Boom Dito

Experimentujte opatrně

I při velikonočních experimentech s trochu pikantnějšími hrátkami je na místě opatrnost. Proto byste měli používat především pomůcky určené k erotickým účelům. Improvizace se v tomto případě skutečně nevyplatí.

Od výběru vhodných pomůcek (zvlášť při BDSM hrátkách) na sexshopu – s improvizovaným dildem si můžete uhnat akorát zánět a o tom Velikonoce skutečně nejsou.

Nezapomínejte ani na lubrikační gely. Ale především si každou chvilku s drahou polovičkou naplno užijte!

Be Sociable, Share!