Podnikání

Velký trend – snadné založení firmy

Víte, kolik vás čeká papírování a front na úřadech, než úspěšně založíte firmu? Ne? Tak to jste šťastní lidé. Ti, kteří mají nějakou představu, a nebo již toto kolečko absolvovali si určitě říkají, že by si jej už nikdy nechtěli zopakovat. Jenže nyní vás něco podobného čeká? Máme pro vás dobrou zprávu – již nemusíte! V současnosti si velmi snadno pořídíte předem vytvořenou firmu a vyhnete se tak veškerým formalitám a papírování. Jak? čtěte dále.

Založení s.r.o.

Rádi byste podnikali pod společností s ručením omezeným? Nechejte si poradit, jak ji založit. Specializované firmy vám mohou se založením s.r.o. snadno pomoci. S.r.o. neboli společnost s ručením omezeným je jedním z nejrozšířenějších typů společností a vy si ji můžete pořídit již za 19 000 korun! Obecně hovoříme o termínu prodej ready made společností, které, jak již jejich název napovídá, byly vytvořeny za účelem prodeje.

Firmy na prodej

Prodej firem se stal hitem také v České republice. Kromě společností s ručením omezeným si můžete prakticky ihned zakoupit také akciovou společnost. Tu si můžete koupit již od 69 500 korun! Pokud budete chtít založit ready made akciovou společnost nebo ready made společnost s ručením omezeným na zakázku, budete si muset ještě trochu připlatit. S.r.o. vás vyjde na 27 500 korun a akciová společnost na 89 500 korun. Tyto ceny jsou nejnižší na trhu a nabízí je společnost Davo Company s.r.o.. Co vše získáte nákupem společnosti od Davo Company můžete najít například na internetové adrese www.ready-made-spolecnosti.eu. Na tomto webu naleznete také veškeré potřebné kontakty.

Jak sami vidíte, založení vaší nové firmy může být velmi jednoduché. Vy se nemusíte o nic starat a vše bude prostě perfektní. Jestliže jste až dosud váhali nad založením vlastního podnikání, tak teď můžete ihned začít. Založit si můžete svou firmu, která se může věnovat jakémukoli oboru, který si budete přát. Velkou výhodou ready made společností je, že nemají žádnou historii ani závazky. Začínáte tak vždy s naprosto čistým štítem.

Be Sociable, Share!