Auto, moto

Jízda ve supersportovním autě – jeden z nejtrendovějších zážitků

Máte rádi rychlá auta? Otáčíte se za sporťáky, které kolem vás projedou? Díváte se rádi na Rychle a zběsile nebo hrajete Need for Speed a říkáte si, jaké by to bylo, usednout za volant podobného „žihadla“ i v reálném světě? Přesně pro vás je určená nabídka zážitků se supersportovními vozy. Během 30ti minut vyzkoušíte, co luxusní sporťák všechno dokáže. Málokdo si může pořádný drahý sporťák pořídit, a nechat se svézt od někoho, kdo ho vlastní, to není ono. Pokud vůbec někdo takový ve vaší blízkosti je.

Nabídka jízd v supersporťácích

Pokud máte rádi 4×4 auta, která se zarputile drží vozovky a mají přitom dost výkonu na předjetí téměř kohokoliv, vyberte si italského býka Lamborghini Gallardo. Ten, kdo je vyznavačem tradičně nejvýše oceňovaných klasických supersportovních aut, zvolí Ferrari F430. Pokud máte rádi luxusní značky, které jezdí běžněji po našich silnicích a chcete si vyzkoušet top model, je pro vás připravené Audi R8, které vás jistě učaruje svým průhledným krytem motoru, díky čemuž je jasně vidět, co je na tomto modelu nejdůležitější. Jsou i lidé, kteří raději než naleštěné italské kousky nebo tradičně luxusní německé zboží vyzkouší neuvěřitelné jízdní vlastnosti zaručené šikovností japonských konstruktérů – Nissan GT-R. Naopak někdo, kdo si chce vychutnat požitek ze svezení luxusní limuzínou a zároveň rychlost a sílu sportovního vozu, vyzkouší BMW M6 v tuningové úpravě od společnosti Hamann Motorsport, která této už tak dost sportovní limuzíně dodá „více šťávy“. Pro fajnšmekry je připraven starý klasický Ford Mustang GT, kultovní americký kabriolet z 60. let, který brázdil silnice Spojených států v dobách, kdy se v Čechách o něčem podobném mohlo lidem pouze zdát.

Lamborghini Gallardo
Ferrari F430

Ford Mustang GT 66

Jízda bez obav

Při zážitkové jízdě v supersportovním autě se nemusíte bát, že něco nezvládnete a budete celý život platit. V ceně zážitku je pojištění, která tomu zabrání. Kombinace projížďky na obyčejné silnici, dálnici a sprintu na letištní ploše vám umožní si vyzkoušet všechno, co vidíte ve filmech a ovládáte v počítačových hrách.

Nissan GT-R

Na nezapomenutelnou projížďku s sebou navíc můžete, pokud to dovoluje počet míst, vzít spolujezdce – rodinu nebo kamarády – a vychutnat si tento zážitek společně.

Be Sociable, Share!