E-shopy, Podnikání

Pouhá tvorba web stránek nestačí. Vaše webovky musí být rovněž vidět

Každý, kdo plánuje nové webovky, e-shop, případně jiný online projekt, nemůže zůstat u pouhého vybudování webu či aplikace. Potřebuje dát o nich rovněž vědět. Trendem dneška je proto sáhnout jednoznačně po firmě, která umí více než jen postavit webovky.

Tvorba webových stránek vždy předchází jejich propagaci. Ideální je proto najít si takového dodavatele, který zvládne nejen vybudovat stránky, ale též vám pomůže s jejich propagací. AJAS Corporation je marketingová agentura, která umí obojí. Váš web nejen vytvoří, ale přiblíží vaše podnikání k potenciálním či stávajícím zákazníkům.

Webovky na WordPressu

Přesně to vám AJAS Corporation nabízí. Co to znamená? Především levnější řešení než programovat vše od základu, a současně dokonalého partnera, který tomuto open source systému rozumí. CMS WordPress už dávno není jen systémem pro blogery. Využívají jej světově proslulé stránky a jsou jakýmsi lakmusovým papírkem, ať už jste firmou, která jde s trendy, či nikoliv. Tvorba web stránek je s WordPress též velice rychlá, takže co nevidět vám může začít pomáhat s podnikáním.

Na vše připraven

Přesně takový WordPress je. Systém je připraven na vaši samostatnost, pokud jde o plnění obsahu, snadnou změnu správce, rychlé rozjetí e-shopu, na optimalizaci SEO a mnoho dalších věcí. Umožňuje vybudovat stránky bez kompromisu, dobře je zabezpečit a dále je snadno a levně rozvíjet.

Online marketing nelze opomenout

Každé webovky potřebují být vidět, a i s tím vám v AJAS pomohou. Firma má zkušenosti s PPC reklamou, SEO optimalizací, nastaví váš remarketing, postará se o sociální sítě i o digitální analytiku. AJAS prostě nabízí komplexní online marketing. Tyto služby lze využít samostatně i jako součást současného vybudování vašich webových stránek. Ve firmě se vás zeptají, co mohou pro váš business udělat, ale nečekají pouze na vaši odpověď. Přicházejí s vlastními náměty, kterých mají specialisté společnosti díky svým zkušenostem skutečně přehršle. Vstupte s AJAS do online světa, nebo změňte svoji online strategii tak, aby byla konečně úspěšnou.

Be Sociable, Share!