Móda, styl, péče o tělo

Větší velikosti módě nepřekážejí

Nic naplat, populace tloustne a sortiment oblečení větších velikostí se stále rozšiřuje. Dříve byl velký problém sehnat moderní a mladistvé oblečení ve větších velikostech, dnes již svět módy nabízí ve velikostech XXL téměř vše. Ve větších velikostech jde hlavně o rafinované střihy, komfortní materiály, trendy barvy a vzory a také o vhodné a kvalitní doplňky. Vyzkoušejte hravé kombinace intenzivních barev, volných střihů a přírodních materiálů, nenáročných na údržbu!

Pro plnoštíhlé ženy již dlouho neplatí, že by měly nosit pytlovité haleny, které jejich plnější křivky „skryjí“. Současným trendem módy větších velikostí proto již dávno nejsou modely ve stylu cirkusových stanů, které těmto ženám na objemu spíše přidají, než uberou.

Dámy, kterým příroda nadělila nějaké to kilo navíc, by měly nosit například dlouhé vzdušné tuniky, které mají lehce vypasovaný střih a mírně se rozvolní např. jen v oblasti bříška. Tyto modely i ve větších velikostech vytvoří krásnou ženskou siluetu, a pokud jsou navíc v trendy barvách a vzorech, pak mohou být i plnoštíhlé ženy trendy a přitažlivé. Tuniky skvěle vyniknou např. v kombinaci s tmavšími legínami či užšími kalhotami či džínami.

A když už jsme u džínů, ženy s velikostí XXL by rozhodně neměly zapomenout právě na nestárnoucí džínovinu. Speciálně modely větších velikostí jsou z těchto materiálů velmi oblíbené a trendy! Denim v kombinaci s etnickými motivy a vyšívanými detaily přináší svůj vlastní styl a sluší opravdu každému.

U modelů větších velikostí již není třeba bát se ani barev. Dávno neplatí, že pouze černá barva zeštíhluje. V dnešní době jsou již k dispozici nové poznatky, třeba, že drobnější vzorky jsou daleko vhodnější než velké apod. Skvělé jsou také nejnovější rafinované geometrické vzory, které jsou např. uprostřed světlé a na okrajích tmavé, takže zde je zeštíhlující efekt především v modelech větších velikostí skutečně markantní.

Ale především, milé dámy, nezapomeňte, že krása a elegance není záležitostí konfekční velikosti!

Be Sociable, Share!