Móda, styl, péče o tělo

Váš pejsek v teple a jako z módního časopisu

V mnohých českých domácnostech najdeme pejska. Jsme jednoznačně národ pejskařů a velký podíl tvoří právě pokojoví mazlíčci. Ti jsou pro nás členy rodiny a chceme jim dopřát to nejlepší. V zimním období, pokud vyrazíme na procházku, bývá často malým pejskům zima. Přece jen nemají tak silnou srst, jako psi, kteří jsou zvyklí na chladnější počasí a jsou prostě mnohem lépe vybaveni, než taková čivava, pražký krysařík, maltézák nebo jorkšír. Proto je dobré, když jim na zimu nebo do počasí, které není zrovna ideální, pořídíme oblečky.

Oblečky pro psy

Oblečky pro psy mají vašeho pejska zejména zahřát, ale není na škodu, když u toto budou vypadat stylově. V dnešní době lze totiž zakoupit i pro pejsky trendové oblečení, ve kterém jim bude teploučko a přitom jim to bude slušet, jako kdyby byli z nějakého módního časopisu. Když se pak sladíte oba dva, pejsek a páníček do stejného stylu, zaručeně sklidíte úspěch. Ale v zásadě je na prvním místě pohodlí. Pejsek není žádný módní doplněk, ale je důležité, aby mu oblečení poskytlo to, proč mu jej vůbec kupujete. A tím hlavním důvodem je to, aby mu nebyla zima a ochránili jste jej proti nepříznivému počasí.

Při nákupu oblečení pro pejska vybírejte pečlivě takové oblečení, ve kterém se bude váš mazlíček cítit pohodlně. Výběr je každopádně široký, od bundiček, mikin, triček, vest, svetrů, kombinéz, teplákovek, až po sukýnky nebo šatičky. Dokonce seženete i boty nebo ponožky. A pokud hledáte inspiraci, mrkněte na fotografie níže.

pláštěnka

 

svetr
mikina
mikina

 

 

 

 

 

 

 

 

svetr

teplákovka

 

Tak který obleček pořídíte vašemu pejskovi?

Be Sociable, Share!