Móda, styl, péče o tělo

Pořiďte si módní gelové nehty

Krása a upravený vzhled je pro většinu žen velice důležitý. Upravené ruce přitom celkovému dojmu výrazně asistují, takže se není čemu divit, že se stále více žen zajímá o gelové nehty, které nahrazují vlastní roztřepené a lámavé nehty, kterými e bohužel většina žen vybavena nebo je získávají manuální prací, kdy jsou vlastní nehty velice namáhané a slábnou. S gelovými nehty si ale žena může připadat opět krásně upravená a ruce jsou pak chloubou a skvostem celkového vzhledu.

Ačkoli první myšlenkou v honu za těmito přirozeně vypadajícími a krásně zdobenými nehty je navštívit nějaký ten salon, zamyslete se nad možností pořídit si domů vlastní vybavení. Počítejte s námi. V salonu nebo u manikérky zaplatíte za samotnou modeláž a zdobení nehtů. Následně vás ale budou čekat také pravidelné revize, které jsou nutné přibližně jednou měsíčně, jak vám budou nehty postupně odrůstat. Samozřejmě se doporučují návštěvy také v případě nějaké té nehody, protože bez správného vybavení si doma případné záděry nebo poškození gelových nehtů sama neopravíte.

Pak už se jasně dopočítáme k tomu, že se vyplatí pořídit domů vlastní nehtové studio. I v případě, že nevíte přesně, co je vlastně k tvorbě gelových nehtů zapotřebí, není problém koupit celou výhodnou sadu, v které najdete veškeré potřebné pomůcky. Vybavení a nástroje pro gelové nehty se dají koupit například v eshopu nehtyprofi.cz a to jak samostatně, to znamená, že můžete opravdu vybrat jen to, co budete potřebovat nebo co vám případně chybí, pokud již doma nějakou tu výbavu máte, ale také zmiňované sady se vším komplet. Inspiraci pak poskytnou gelové nehty fotografie, které jsou také na stránkách k dispozici.

Be Sociable, Share!