Vzdělání

Léto s cizími jazyky

Výuka v moderně vybavené učebně

Léto představuje obvykle období, kdy spousta lidí dohání aktivity, které během roku nestihá. Jen málokdo si dovede představit léto bez dovolené. Mnohdy nezáleží ani na tom, jestli se rozhodneme zůstat v našich končinách či zda se vydáme zkoumat krásy jiných zemí a relaxovat někde u teplého moře. Cizince ptajícího se na cestu k nádraží můžeme potkat také při cestě do zaměstnání nebo při cestě z nákupu.

V zahraničí se domluvíme převážně anglicky

Při návštěvě námi vybraných lokalit na nás všude číhají nejrůznější cedule a nápisy převážně v angličtině. Také při návštěvě zahraničních památek jen zřídka kdy nám průvodkyně nabídnou prohlídky v češtině či s českým sylabem. Bez znalostí cizích jazyků se v dnešní době zkrátka neobejdeme.

Učte se cizí jazyk právě v létě

Právě v létě je ta pravá příležitost zamyslet se nad tím, zda by nám ve vylepšení našich jazykových schopností nepomohl nějaký jazykový kurz.  Velmi oblíbenou jazykovou školou, která zároveň svým klientům nabízí kvalitní služby, se v poslední době stává právě Jazyková škola Brno. Jazykové kurzy jsou zde nabízeny jak pro firmy, tak pro veřejnost. Komu lépe vyhovuje individuální kurz v malé skupině nebo pouze s lektorkou, najde zde rovněž to, co hledá.

Překlady a tlumočení

Tato jazyková škola však nenabízí pouze jazykové kurzy, ale zaměřuje se rovněž na překlady a tlumočení, které jsou nezbytnou součástí cizojazyčných jednání. Obrátit se můžete na jazykový servis Hope, jak s běžnými překlady jako je osobní korespondence, životopisy či  běžné články, které byste nechali rádi opublikovat v některém ze zahraničních časopisů, tak s odbornými překlady . Všechny potřebné informace k těmto službám naleznete na této webové adrese: http://www.jazykovyservis.cz/tlumoceni/.

Be Sociable, Share!