Služby

Správa nemovitostí? Jedině od profesionálů

Vlastnictví nemovitosti určené k pronájmu a její správa je velice obsáhlá a vyžaduje obrovské množství času pro důkladné zajištění veškerých technických služeb a správného ekonomického a efektivního hospodaření. Nemáte-li se správou příliš zkušeností nebo se vám nedostává mnoho času ke zajištění hladkého fungování budovy, svěřte ji do rukou profesionálů.

Proč správa nemovitostí u profesionálů?

Jednodušší a efektivnější cesta, jak spravovat vaši nemovitost, představuje odborná pomoc. Správa nemovitostí Praha poskytovaná společností Parkers zajišťuje kompletní nebo pouze dílčí služby s minimální účastí vlastníků bytových jednotek nebo bytového družstva. Nabídka je vždy připravena na míru zákazníkům. Komplexní služby obsahují ekonomickou a technickou správu nemovitostí, které zahrnují důkladné vedení účetnictví, vedení a předepisování záloh, zajišťování revizí a oprav či zabezpečení úklidu, recepce, ostrahy, havarijní služby a podobně. Nadstandardní služby se týkají právní a inženýrské oblasti a podpory orgánů SVJ.

Co zahrnuje správa nemovistostí u Parkers?

Správa nemovitostí dále zahrnuje online služby zdarma. V internetové aplikaci IFM24 uvidíte veškeré ekonomické přehledy, tj. informace o přijatých zálohách, neplatičích, přehled pohybů na účtech klienta, přehled revizí a v neposlední řadě i online helpdesk pro řešení požadavků klienta. V aplikaci IFM24 zveřejňuje správce nemovitosti i různé informace na úřední desku. Obyvatelé domu a SVJ mohou vyvěšovat oznámení, pozvánky a další události na online nástěnku a diskutovat nad různými tématy pomocí chatu.

Nahlédněte na webové stránky

Společnost Parkers zajišťuje i dálkovou správu nemovitostí zajišťující účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh a online služby za zvýhodněnou cenu od 119,- Kč bez DPH za měsíc na bytovou jednotku. Na internetových stránkách společnosti http://www.svjonline.cz/ se dozvíte více informací o veškerých službách, získáte cenné tipy a rady týkající se správy nemovitostí a budete moci vyzkoušet i demo aplikace IFM24. Pokud tedy vážně uvažujete o svěření své nemovitosti zkušenému správci s mnohaletými zkušenostmi, poptejte společnost Parkers.

Be Sociable, Share!