Naše tipy

Zážitky jako dárek k Vánocům

Už za necelé dva měsíce se můžeme těšit na ty nejkrásnější svátky v roce, kterými jsou Vánoce. Vánoce představují nádherný čas, ale pro mnohé zároveň také stres z nakupování dárků. Každoročně si lámete hlavu, co koupit svým blízkým? Máme pro vás jedinečný tip. Nejen, že získáte originální dárek či dárky, ale ušetříte čas jeho sháněním a kupováním.

Zážitky jako dárek

Skvělými dárky k Vánocům mohou být zážitky od firmy Esennce s.r.o. Zážitky jako dárek představují něco vyjímečného a originálního. Není to prostě všední a obyčejný dárek, který běžně kupujete. Zážitkem navíc obdarovanému umožníte strávit něco neuvěřitelného. Jistě mu bude tento dárek vzácnější, než třeba kosmetika, šál nebo parfém. Velkou výhodou je to, že zážitek můžete věnovat komukoli. Ať už se jedná o přítele, manžela, přítelkyni, manželku, maminku, tatínka, babičku či dědečka. Výběr zážitkových dárků je totiž tak pestrý, že bezpochyby vyberete to, co potěší vaše blízké a navíc jim můžete mnohdy splnit jejich sen.

Zážitkové dárky

Pokud se zaměříme na zážitkové dárky, můžete vybírat např. mezi relaxačními, pobytovými typy zážitků nebo třeba mezi adrenalinovými. Relaxační a pobytové zážitky se hodí pro mladší i starší generaci. Jsou vhodné zejména pro ty, kterým chcete dopřát odpočinek a uvolnění. Takovým dárkem jistě uděláte radost. Často lze prožít zážitek ve dvou, což je příjemné. Firma Essence s.r.o. nabízí např. víkend pro dva v pivovaru, zámeckou romantiku na Hluboké, pivní lázeň, čokoládovou masáž pro dva, královskou relaxaci, welness víkend pro dva apod.

Adrenalinové dárky

Pro milovníky adrenalinu, zvláště po muže jsou ideálním dárek adrenalinové zážitky. Adrenalinové dárky umožňují prožít něco, na co se nezapomíná. Je to zaručeně zážitek na celý život. Mezi adrenalinové dárky, které firma Essence s.r.o nabízí, patří tandemový seskok padákem, adrenalinový den na bojišti, bungee jumping, let na vznášedlu apod. Na výběr máte několik různých typů adrenalinových dárků, který každý z nich má své nezaměnitelné kouzlo.

Žážitky jako dárek si můžete z pohodlí domova objednat skrze internet. Ušetříte svůj čas běháním po obchodech a svým blízkým darujete ten nejlepší dárek, jaký si mohli přát.

Be Sociable, Share!