Naše tipy

Zlatá medaile – letošní trend mezi dárky pro muže

Do Vánoc moc času nezbývá a mnozí z nás již řeší nakupování dárků pro rodinu a přátele. Někteří se v tom doslova vyžívají, procházejí různé internetové obchody a berou obchodní centra útokem. Už v listopadu mají vše vybráno, nakoupeno, někdy i zabaleno. Takovým závidíme. Především to, že pro každého člena rodiny ví, jakým vhodným dárkem jej obdarovat. I vy v tom vždy vidíte velkou vědu? Vybrat něco pro ženy obvykle takový problém nebývá. Ale dárky pro muže? Ovšem, to je jiná kategorie! Mnohdy se jedná o docela těžkou disciplínu bez vítěze.

Vánoce ve znamení luxusu

I vy již tradičně nevíte, čím obdarovat svého milého, tatínka, dědečka, syna, bratra? Především proto, že se jedná o muže úspěšného a v životě má v podstatě vše, co si přál? O to více je složité věnovat dar, který mu vykouzlí úsměv na tváři. Ne proto, že by byl nevděčný, ale zkrátka dalšími ponožkami, oblečením, parfémem či kosmetikou jej nepřekvapíte? Letos to může být jinak! Překvapte vašeho muže luxusem, originalitou a elegancí. Oceňte jej zlatem!

Investice do zlata

Zlato vždy mělo a bude mít vysokou hodnotu. Zachovává si svou cenu stále, i v době hospodářských krizí. Je to cenná komodita po celém světě a představuje investici, se kterou můžete jedině vydělat. Darujte tak jistotu. Protože co vše je v dnešní době jisté? Moc toho není! Zlato je jedním z mála.

Nemáme však na mysli nákup zlatého prstenu nebo řetízku, ale něco více originálního. Co takhle pořídit medaili nebo třeba slitek? Zlaté slitky, resp. cihly, mají investiční charakter. Jde o vhodnou formu uchování bohatství, majetku a jsou bezpečným přístavem v dobách nejistých. Držet v rukou zlatou cihlu je skvělý pocit! Přesně takový můžete dopřát muži, kterého si vážíte.

Zlaté medaile představují určitý talisman a ocenění. Předávají se za první místo a tímto dárkem dáte najevo, že právě váš milý je mužem číslo jedno ve vašem životě.

Medaile pro ty nejlepší muže

Medaile z 24 karátového zlata jsou naprostou bombou a hitem letošních Vánoc. Udělají radost každému a jsou opravdu výjimečné. Již na první pohled je zřejmé, jaké city k obdarovanému chováte a jakou roli hraje ve vašem životě. Je pro vás zlatem a vítězem, tím nejcennějším.

S vlastním jménem nebo s osobním přáním

Darujte medaili, ale ne ledajakou. Na portálu zlate-mince.cz mají naprosto dokonalé, umělecky zpracované kousky, které jsou velice osobitou záležitostí. Především varianty nesoucí jméno. To je jedinečné pro každého z nás, máme k němu zvláštní vztah, pouto a provází nás celý život. A přesně taková je i medaile se jménem. Vyvolá v obdarovaném pocit výjimečnosti.

K dispozici jsou i jiná originální provedení. Nadšené sportovce zaručeně potěší třeba medaile v podobě fotbalového míče či s jiným sportovním tématem. Věnovat lze tento cenný kov také se znamením zvěrokruhu nebo s osobním přáním lásky, štěstí, úspěchu apod.

Chcete-li mužům, kterých si ceníte, dopřát u vánočního stromečku jedinečný pocit, pak zainvestujte do nákupu medaile nebo zlatého slitku. Nemůžete šlápnout vedle, naopak budete mít jistotu, že vaše peníze jsou vloženy do té správné investice.

Be Sociable, Share!