Podnikání

Pronajměte si virtuální kancelář i asistentku. Trend za kvalitním ekonomickým zázemím

V mnoha směrech žijeme ve virtuální době. Mnozí z nás vykonávají povolání, které nevyžaduje docházet každý den do práce. Řadu procesů lze řešit z pohodlí domova skrze internet. V takovém případě je zbytečné platit drahé nájmy za kamenné kanceláře, a proto i mnoho živnostníků a firem funguje tak nějak na dálku. Vystačí si s virtuální kanceláří a virtuální asistentkou, která se postará o běžnou administrativu.

Každá firma musí mít ze zákona sídlo, které nemusí být reálným místem, kde je činnost vykonávána. Virtuální sídla jsou trendem po celém světě a jsou naprosto legální. Zaujmou svým jednoduchým řešením a přináší podnikatelům řadu výhod.

Lukrativní adresa

Slovo virtuální neznamená, že kancelář ve skutečnosti vůbec neexistuje. Ba naopak. Na jedné adrese se nachází klidně i desítka či stovka firem, která si jednoduše toto místo pronajímá. Můžete tak pracovat třeba ze Zlína s tím, že sídlo firmy bude např. v Praze. Virtuální sídla se často nachází na lukrativních adresách, což je pro firmu známkou určité prestiže.

Nízké náklady

Vzhledem k tomu, že si v budově pronajímá sídlo daleko více firem, jsou náklady na provoz díky společnému sdílení mnohem levnější. Virtuální kancelář představuje pro každou firmu nižší náklady, než jaké obnáší pronájem kamenné pobočky.

Virtuální asistentka stále k dispozici

Virtuální kancelář má k dispozici recepci a objednat si lze také služby tzv. virtuální asistentky. Jedná se o softwarového robota s umělou inteligencí a lidskou podporou. Virtuální asistentka pracuje 24 hodin non-stop, takže vás mohou zákazníci kdykoliv kontaktovat, když zrovna nebudete online. Poskytuje administrativní i účetní podporu a díky moderním technologiím je napojena na chytré aplikace, které v mnoha směrech usnadní práci a čas vám i vašim zaměstnancům.

Pronájem reálné kanceláře

Virtuální kancelář lze využívat i fyzicky. Na hodinu je možné v budově pronajmout plně zařízenou místnost, kterou využijete k práci, pracovním schůzkám, poradám apod.

Virtuální kancelář a virtuální asistentka představuje velice moderní a flexibilní řešení místo kamenných kanceláří, jež plně nevyužíváte, a sekretářek, které byste museli platit. Dejte si však pozor při výběru vhodného poskytovatele. Přemýšlejte dopředu, abyste v krátké době nemuseli znovu měnit adresu vaší firmy, hledat ztracené dopisy, omlouvat se zákazníkům kvůli nevyřízeným vzkazům a chybám asistentky atd. Obraťte se na podnikatelské centrum Profi-kancelář. Řadí se k nejstarším poskytovatelům virtuálních kanceláří v Praze, takže vám mohou dlouhodobě zajistit kvalitní a stabilní servis.

Be Sociable, Share!