Zdraví

Bělení zubů – současný trend v péči o zuby

Současný život s sebou přináší nemalé nároky na celkový vzhled. V práci, ve škole, ve společnosti je třeba zářit. Kromě toho, co má člověk na sobě, si každý asi všimne úsměvu. Bezvadný úsměv je dnes společenskou nutností. Ať žena reprezentuje svého úspěšného manžela, nebo chce sama vyniknout ve svém povolání, nebo muž působí na významném postu, je známým sportovcem, každý si může získat přízeň díky milému a krásnému úsměvu, do nějž patří zdravé krásné zuby.

Krásné zuby můžete mít i vy

Není vždy jednoduché dopracovat se k momentu, kdy se může člověk naplno od srdce zasmát a bez obav ukázat krásné zuby. Na stomatologické klinice pomohou každému. Ať už jsou to pravidelné prohlídky, nácvik čištění zubů s dentální hygienistkou, ošetření zubního kazu nebo dlouhodobé rovnání křivých zubů u ortodontisty či operativní odstraňování přebytečných a nemocných zubů a jejich náhrada zubními implantáty.

Jak probíhá bělení zubů?

Stále větší zájem je o bělení zubů. Zuby se zabarvují vlivem stárnutí, pití kávy a čaje, kouřením a pouhé čištění je nemůže před zabarvením ochránit. Bělení zubů se provádí bezbolestnou a bezpečnou metodou za použití látky karbamid peroxidu. Tento chemický proces, na rozdíl od různých domácích prostředků, nenarušuje zubní sklovinu. Před každým bělením zubní lékař vyšetří ústní dutinu, odstraní plak a zubní kámen, ošetří zubní kazy a teprve potom se může přistoupit k bělení. Do speciálních silikonových nosičů vyrobených klientovi na míru se nanáší gel, který si může nechat klient aplikovat v ordinaci anebo si ho může sám doma nechat působit třeba v noci.

Se všemi problémy týkajícími se zubů se můžete svěřit do rukou odborníků na dentální klinice Podkovka v Praze. V příjemném prostředí budete bezbolestně ošetřeni.

Be Sociable, Share!