Pro muže

Zapomněli jste na sv. Valentýna? Myslete na MDŽ

Pánové, vaše polovičky byly jistě zklamané, když jste jim na svátek zamilovaných nedonesli nějakou kytičku či jiný dárek. Přiznejme si, může se to stát. V dnešní uspěchané době se na takový den, kdy se projevuje láska v podobě Valentýna, může zapomenout. Možná, že vnesete námitku, že je to americký svátek, ale není tomu tak. Tento svátek totiž pochází z Itálie, která od nás není tak vzdálená. Každou ženu potěší, kdy si na ni vzpomenete maličkostí právě na Valentýna.

Mezinárodní den žen

Jestliže si však chcete svou milou udobřit, už nyní myslete na Mezinárodní den žen (MDŽ). Mnozí z vás si opět mohou říct, že je to komunistický výmysl, ale, co možná nevíte je to, že MDŽ je celosvětově uznávaný den žen. Slaví se 8.března, což je za necelý měsíc a vy tak budete moci dokázat, že přece jen umíte projevit svou náklonnost a lásku. Oproti sv. Valentýnu, kdy si předávají dárek pouze zamilovaní, můžete věnovat kytičku nejen své přítelkyni nebo manželce, ale také mamince, babičce, sestře, spolupracovnici, prostě každé ženě, které si vážíte.

Vhodné je darovat různé druhy květin. Kdysi byly k mání jen karafiáty, dnes máte neomezené možnosti. Nádherné jsou gerbery, růže, lilie, kaly, anturie, orchideje a další. Vzhledem k tomu, že je MDŽ na počátku jara, určitě udělají radost typické jarní květiny, jako jsou tulipány, narcisy, frézie, irisy. Pokud nechcete řezanou květinu, klidně můžete zvolit nějakou v květináči. Ta vaší milé vydrží déle a bude se z ní moci radovat delší dobu. Určitě takovou hrnkovou rostlinu ocení zejména maminky a babičky.

Věnujte kytičku své ženě na MDŽ, určitě to vaše peněžka nikterak nepocítí. Nemusíte darovat obrovské kytice, postačí i třeba jedna růže. Pro muže je přeci maličkost věnovat alespoň jednou za čas nějakou květinu.

Be Sociable, Share!