Móda, styl, péče o tělo, Rodina a děti

Připravte se na léto

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Zima je obdobím, kdy svůj organismus zbytečně zatěžujeme. Zatímco v létě máme dostatek pohybu a základ jídelníčku tvoří čerstvé ovoce, zelenina a lehká jídla. V zimě si dopřáváme spíše těžká jídla a pohybu také nemáme příliš mnoho.

Po zimě je proto velmi vhodné a prospěšné pro tělo podstoupit některou z forem detoxikace organismu a připravit se na léto, které prožijeme aktivně. Vybrat si můžete například 10 denní detoxikační kůru, která zbaví tělo přebytečných toxinů a odbourá škodlivé látky. Základem jakékoliv kůry je pečlivé dodržování pitného režimu. Budete se sice muset na nějakou dobu vzdát nejrůznějších pochutin a zaměřit se na to, aby vaše strava byla více vyvážená, ale věřte tomu, že změna jídelníčku se odrazí na celkovém stavu vašeho organismu.

Očista organismu se však netýká pouze stravy, ruku v ruce s ní jde také mentální očista. Celkovou pohodu můžete podpořit třeba nějakým cvičením. Pro maminky na mateřské dovolené může být takovou možností například plavání kojenců Praha. Jedná se o velmi oblíbenou a maminkami vyhledávanou možnost, jak si zkrátit chvíle na mateřské dovolené a aktivně trávit čas s miminkem. Plavání miminek v bazénu je možné zahájit již od půl roku dítěte. Je pravdou, že se nejedná o plavání v pravém slova smyslu, přesto jsou však velmi rychle vidět pokroky. Plavání miminkem probíhá v bazénech, které jsou vyhřáté na vyšší teplotu, než je obvyklé u běžných bazénů a voda v těchto bazénech musí splňovat speciální hygienické podmínky. P

ro malá miminka je pobyt ve vodě velmi přirozený, proto většinou nemají strach, navíc jsou po celou dobu v těsném kontaktu s maminkou, což posiluje také jejich vzájemný vztah. Plavání s dětmi je způsob, jak si aktivně odpočinout a udělat něco pro zdraví své i vašeho dítěte. Jestliže byste se o plavání s miminky rádi dozvěděli více informací, můžete se podívat na tyto stránky www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/ a využít služby Centra trvalého zdraví Cordeus.

Uložit

Be Sociable, Share!