Jídlo

Potřebujete zajistit catering? Objednejte si Perfect Catering od Filipa Sajlera

1Plánujete výjimečnou akci, ať už oslavu narozenin, svatbu, křtiny či jinou významnou událost a chcete uspořádat originální párty? Představovali byste si to ve velkém duchu, ideálně ve venkovním prostředí a vyžadujete skutečně kvalitní občerstvení, po kterém se budou všichni olizovat? Není nic lepšího, než si zajistit profesionální catering. Opravdovou špičkou ve svém oboru pro uspořádání rautu, banketu a jiného společenského setkání je Perfect Catering s.r.o.

Občerstvení pro neomezený počet hostů

Perfect Catering se vám o občerstvení postará od A po Z a vy a vaši hosté si budou moci pochutnat na opravdových lahůdkách. Připraví vám originální a kvalitní catering pro tolik hostů, kolik si budete přát. Objednat si můžete jen malý raut pro cca 30 osob, ale i kulinářskou show se vším všudy pro v podstatě neomezený počet lidí. Zajistí vám i banket, koktejlovou párty či gurmánský večer.

Filip Sajler je osoba na pravém místě

Filip Sajler
Filip Sajler

Spolumajitelem společnosti je Filip Sajler, kterého můžete znát z oblíbeného pořadu České televize Kluci v akci, kde lze vídat jeho kuchařské schopnosti spolu s kolegou Ondřejem Slaninou. Pod vedením šéfkuchaře Filipa má Perfect Catering co nabídnout. Filip Sajler má bohaté zkušenosti v gastronomii. Pracoval ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru i v České republice, proto může svým klientům poskytovat prvotřídní a komplexní služby v cateringu.

Co jedinečného si můžete u Perfect Catering objednat?

Specialitou Perfect Catering je pořádání gurmánských večerů, koktejlových show, tématických veřerů, školy vaření či kulinařské vaření na živo tzv. Live cooking show. Kupříkladu při gurmánském večeru jsou pokrmy připravovány přímo před hosty a ti jsou ihned obsluhováni. Může se uspořádat také gurmánská soutěž nebo jiný zábavný program. Na jedné straně umožní hostům ochutnat delikatesy z celého světa, zatímco mají dostatek času na konverzaci. Něco podobného nabízí Live cooking show, kdy mohou hosté sledovat přípravu pokrmů buď na vlastní oči, případně na plátně. Zajímavá je i škola vaření, kterou vede Filip Sajler, případně další kuchaři z týmu Perfect Catering. Je vhodná pro neformální interaktivní společenskou akci. Hosté jsou zapojováni přímo do vaření pokrmů a mohou se ledacos naučit. Přednost můžete dát i tématickým večerům, pakliže si přejete akci uspořádat na nějaké téma. Jídelníček je poté přizpůsoben danému programu. Jestliže bude vámi připravovaná událost velmi slavnostní a formální, zvolit můžete banket, při kterém jsou základem honosně nazdobené kulaté stoly a probíhá v poledne nebo večer.

Zdravé firemní stravování

Rádi bychom ještě zmínili společnost Perfect Canteen, která nabízí kvalitní závodní stravování pro vaše zaměstnance.

Be Sociable, Share!