Služby

Potřebujete nutně půjčit peníze? První rychlá půjčka zdarma na cokoliv je tady

Řada domácností je schopná si nějaké ty finance na nečekané události vytvořit a naspořit alespoň malou rezervu. Mnoho lidí nicméně stále dokáže vykolejit náhlý výdaj, například v podobě porouchané lednice, pračky, automobilu, nedoplatku za elektřinu či platby, týkající se povinností ve škole pro dítě. Takových situací může zkrátka nastat nespočet, a ačkoliv se jedná o výlohy v řádu pár tisíc, pro některé rodiny představují problém.

Ocitnete-li se v situaci, kdy musíte řešit nedostatek financí, existuje možnost si je vypůjčit. Pokud vás nezachrání rodina nebo přátelé, případně je svými starostmi nechcete zatěžovat, lze využít nabídku některého z poskytovatelů krátkodobých půjček.

První půjčka zdarma je rychlá a dostupná

Vypůjčit si menší obnos u společnosti, nabízející tyto služby, je jednoduché. Existuje první půjčka zdarma, tedy bez poplatků i úroků.

Rychlou půjčku si dokáže sjednat každý sám, protože nemusíte nikam docházet. Vše se dá vyřídit online skrze webové stránky www.creditstar.cz, kde se zaregistrujete, a pouze se ověří vaše totožnost. Jednoduše si sami vyberete částku, kterou si potřebujete vypůjčit, aniž byste museli uvádět důvod. Je jen na vás, na co finance potřebujete. Zvolíte si i dobu, po kterou budete půjčku splácet. Rychlost převedení peněz závisí na smluvních podmínkách daných společností, nicméně v praxi jsou zkušenosti takové, že proces schvalování probíhá cca pouhých 15 minut. Poté už byste měli mít obnos na účtu, a ještě ten den vyřešit svůj finanční problém.

Jaké výhody má půjčka zdarma?

Velkým plusem této půjčky je bezúročnost. Pokud stihnete peníze vrátit do 30 dnů, vrátíte jen tolik, kolik si vypůjčíte. Splácet je samozřejmě možné i po delší dobu, je čistě na vás, zda si zvolíte týden či 3 měsíce. Po dobu trvání smlouvy můžete obnos vrátit i jednorázově. Zároveň máte možnost si prodloužit čas splacení půjčky až o měsíc, v případě obav, že to do stanoveného termínu nestihnete. Nehraje roli ani důvod využití. Nikdo se nebude pídit po tom, na co peníze potřebujete.

Má první půjčka zdarma nějaké omezení?

Jak už to tak bývá, sjednat tuto půjčku je sice snadné, rychlé a dostupné, nicméně určitá omezení zde přece jen jsou. Nikterak zarážející. Poprvé si můžete vypůjčit pouze do výše 7.000 Kč, a ve stanové lhůtě musíte částku vrátit. Zmínili jsme, že je možné si posunout termín splacení půjčky. Pokud tuto možnost využijete, uhradíte poplatek za prodloužení. Jeho výše je závislá na výši půjčky a rovněž na délce prodloužení.

Tato půjčka může vyřešit vaše nečekané výdaje a vytáhne vás z nepříjemných problémů. Pokud si nevíte rady, kde peníze sehnat, určitě o této variantě pouvažujte.

Be Sociable, Share!