Práce

Perspektivní zaměstnání i IT

jobŽe jste ještě nikdy neslyšeli o agentuře s optimistickým názvem perspektiva? Perspektiva CZ s.r.o. je firma – personální agentura, která svou pozornost zaměřuje především na mladé (i starší) talenty a vzdělance v oblasti informačních technologií. A dokonce to ani není žádná nová firma, od které bychom museli teprve čekat, jak se rozvine, co nám přinese, jak uspěje a podobně. Je tomu totiž dnes více než celou jednu dekádu, co se tato firma rozhodla směřovat inovativnějším směrem – směrem IT.

Již 10 let je cílem a posláním této společnosti, aby poskytovala personální služby toho nejvyššího možného standardu – v tomto případě ty nejlepší, nejzkušenější a zkrátka ty nejvíce kvalifikované a schopné pracovníky vzdělané dostatečně v jistém oboru IT. Nezáleží, jestli chcete být profesionálním sw developerem v Brně, nebo správcem sítě, anebo třeba C++ programátorem nebo…  Cokoliv! S touto společností se brzy stanete tím, po čem jste dlouhá léta toužili, kvůli čemu jste několik semestrů lačně a vyčerpaně koukali do IT knih a snažili si z toho kvanta množství zapamatovat co nejvíce.

Konečně jsme tedy všichni našli agenturu, která se specializuje i na absolventy! A potěší i ty práce-chtivé osoby, kterým se práce v České republice zrovna nepozdává. Neskutečný počet jak českých, tak mezinárodních firem dává této firmě zcela nový, lepší, upgradovaný rozměr, a tak se nemusíte stát pouze C++ programátor Praha, ale třeba i C++ programátor Bern nebo Paris! Záleží jen na vašich schopnostech, dovednostech, přesvědčivosti a houževnatosti. A taky na tom, jestli se registrujete na stránkách itjobs.cz.

Velmi pěkné je slyšet(nebo číst), že jsou to právě oni, kteří se ještě mohou nazývat firmou, která se zajímají o pocity svých zákazníků (či klientů, chcete-li). Součástí filozofie této společnosti je především nijak neutajovaný dobrý recept. Stačí smíchat vstřícný a individuální přístup, dodržovat jisté etické zásady, maximální diskrétnost a ochraňovat nejrůznější data. Zde žádný C++ programátor Brno nepřijde zkrátka ani náhodou!

Be Sociable, Share!