Sport a Volný čas

Ortézy a tejpy

Jste sportovec tělem i duší? I vám se občas přihodí nějaká velmi nemilá zdravotní příhoda v podobě nataženého svalu nebo vymknutého kotníku? Společnost Rehasport má pro vás na svých webových stránkách připravený velký výběr sortimentu, umožňujícího vám zůstat ve hře. V jejich nabídce najdete nejenom sportovní ortézy, tejpy, ale i různé doplňky k nim a to snad na každou část vašeho těla. Tejpy jsou méně známé v běžném životě, ale ortézu už nejspíše poznal každý.

Ortéza vám nahradí dlahu či korzet. Na webových stránkách této společnosti si pohodlně vyberete ortézu na každé problematické místo. Nemusíte trávit hodiny u chirurga nebo někde na rehabilitacích. Stačí navštívit tyto webové stránky, vybrat si z mnoha druhů a už jen relaxovat. Ortéza už pracuje sama. Usnadní vám hojení a uleví od bolesti. Co víc si přát.

Asi jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších z ortéz je ortéza na koleno. Nejeden fotbalista by mohl vykládat. Kolenní ortéza zpevňuje obě strany kolene a zároveň umožňuje skrčení a natažení nohy. Má také protiskluzové vnitřní úchyty, které zabraňují ortéze cestovat. Určitě je to lepší řešení hygieny a pohodlí než běžné dlahy.

Be Sociable, Share!