Móda, styl, péče o tělo

Nový trend omlazování, aneb niťovým liftingem Aptos omládnete až o 10 let

S přibývajícími roky začnou každou ženu trápit nejen vrásky, ale i povislá tvář. Vrásky se snažíme alespoň částečně zamaskovat make-upem. V rámci prevence pak používáme nejrůznější krémy a další kosmetické přípravky. I to však postupně nestačí a čas nelze zastavit. A co potom ona povadající kůže? Patří mezi nejviditelnější projevy stárnutí, ale bohužel se jí bez odborné pomoci nikdy zbavit nelze. Za obojí může úbytek koleganu, jehož následkem pokožka v průběhu let ochabuje a povoluje.

S tím si však dnes nemusíte dělat starosti. Přibývající věk není v žádném případě důvodem, abyste nemohla být krásná, působila svěže a mladě. Moderní estetická medicína dokáže navrátit mladistvý vzhled velmi šetrnými metodami. Za krátký čas se budete nejen cítit, ale také vypadat až o deset let mladší. I vy opět toužíte po zpevněné a vyhlazené pleti? Řešení nabízí trendová a revoluční novinka v anti-aging estetické medicíně – niťový lifting Aptos.

Co obnáší niťový lifting Aptos?

Aptos představuje jednu z technik liftingu obličeje bez použití skalpelu a následných jizev. Je neinvazivní a díky lokální anestezii také bezbolestná. Využívá principu vstřebatelných vláken Aptos, jež se zavedou na potřebná místa pod kůži. Zákrok je to velmi rychlý a výsledky jsou okamžitě viditelné. Metoda Aptos pomáhá zlepšovat vzhled povadlé pleti a bojovat s následky jejího ochabování. Cílem je zvednout padající měkké tkáně a kůži obličeje, případně dalších částí těla.

Unikátní liftující – zvedací nitě Aptos se vyrábějí od 1996, kdy tuto metodu vynalezl gruzínský plastický chirurg a další 2 lékaři ji ještě zdokonalili. Brzy na to si nitě získaly celosvětový věhlas a nyní jsou používány odborníci z více než 50 zemí.

Jak vám může metoda Aptos pomoci?

Nitě Aptos lze aplikovat v případě mírných známek poklesu či objemu tkání, při vzniku jemných linek a vrásek, včetně pokleslého obočí. Dále se využívá ke ztenčování rtů nebo při asymetrii obličeje. Přínosy metody Aptos nejsou zanedbatelné. Ochablá pokožka tváře, krku i dekoltu bude zpevněná, jemné vrásky okolo úst, ústních koutů a očního okolí se vypnou a celkově dojde k novotvorbě kolagenu.

Metoda Aptos bývá nejčastěji využívána k úpravě kontur obličeje a krku, pokleslých ústních koutků a pokleslého obočí. Dále může být ošetřen dekolt, lícní kosti, čelo a dokonce i břicho. Výhodou je možnost kombinace s dalšími technikami, např. operací očních víček.

Na jak dlouho díky Aptos omládnete?

Ihned po zákroku je efekt viditelný, přičemž v průběhu dalších měsíců se výsledek ještě umocňuje. Nitě totiž zarostou vazivovou tkání, začne se znovu tvořit kolagen a vy omládnete o 5-7 let, v některých případech až o 10, což je samozřejmě velmi individuální, neboť záleží na genech i životním stylu. Efekt zákroku vydrží několik let a není problém podstoupit vyhlazení a omlazení pomocí této metody opakovaně.

Pakliže vás ošetření nitěmi Aptos zaujalo a vy chcete změnit svůj vzhled, zde si můžete o celém zákroku zjistit více.

Be Sociable, Share!