Sex a vztahy

Nejžhavější trendy pro sexuální hrátky

Myslíte si, že souložení je stále o tom samém? Ani náhodou! Vše podléhá trendům a novinkám, ne jinak je tomu i v této sféře. V rámci sexuálního experimentování někteří nemají hranice. Existuje nespočet zvrhlých, často až nechutných praktik typu zlatý déšť, erotické zvracení či záliba v lidských výkalech, ze kterých se může některým z nás spíše obracet žaludek, než vzrušovat. Někdo to má rád a proti gustu žádný dišputát. Nicméně pojďme si ukázat „normální“ trendy pro sexuální hrátky, které jsme připravili ve spolupráci se sexshopem RuzovySlon.cz, jež mohou pozitivně okořenit váš intimní život.

Oddalování/upírání

To, co teď momentálně letí, je upírání a oddalování orgasmu. Zkuste před vyvrcholením zastavit a neuvěříte, jak to může být rajcovní. Udělejte to několikrát po sobě, zastavte, chvilku počkejte a pak zase pokračujte. Uvidíte, že vyvrcholení bude mnohem silnější a intenzivnější pro vás oba. Konečná rozkoš bude stát za to!

Kroužek na penis a vibrátor

Mezi TOP erotické pomůcky stále patří vibrátor pro dámy a kroužek na penis pro pány. Případně také didlo. Nejedná se o žádné novinky, nicméně jejich provedení jsou v současné době mnohem sofistikovanější. Prstýnek na mužské přirození snižuje průtok krve, díky čemuž se oddaluje ejakulace, vibrace navíc stimulují, jak penis, tak partnerčin klitoris. Určitě stojí za to kroužek pořídit a užít si díky němu lepší požitek.

Vibrátory jsou kapitolou samy o sobě. Již dávno přestaly být pouze napodobeninou pánského nádobíčka, ale jsou propracovanější, co se designu týče. Seženete je v různých barvách i provedeních. Navíc umí to, co s nimi v minulosti nebylo zcela možné. Nabízí speciální možnosti stimulace na těch správných místech, mají lepší tvar i intenzitu vibrací. Nehledě na to, že se dnes dají ovládat třeba i přes mobilní telefon a ještě k tomu dálkově. A proto patří hrátky s vibrátory mezi nej neobvyklé prakticky moderní doby. Otevírá se tak prostor pro experimentování a erotická inspirace v tomto ohledu může opravdu značně obohatit vaše intimní chvilky.

Tantrický sex a masáže

Na vzestupu, zejména v západních zemích, je tantrický sex a různé formy erotických masáží, třeba nuru, tenga egg, body to body, masáž prostaty apod. Je potřeba k tomu mít určité zkušenosti a vědět, jak na to, nemusíte však chodit k masérkám, ale pokusit se připravit si takovou předehru doma. Na YouTube existují různé erotické videonávody, pomocí kterých se naučíte ty správné tahy. Spojte sex s meditací, zaměřte se na duchovno, možná vám právě tento směr umožní poznat nepoznané.

Virtuální sex

Sex po telefonu je dávno minulostí, sex ve virtuální realitě, to je trend současnosti i budoucnosti. Doba, která zcela změní náš sexuální život je bezesporu otázkou nadcházejících let. Momentálně není problém dát si rande, potažmo pak uspokojit se pomocí online světa, s někým koho třeba vůbec neznáte. Nicméně kam se toto posune? Zahrát si ve virtuální realitě jakoukoliv hru je dnes zcela běžné, proto je nasnadě užívat si skrze tento prostředek i sex. Milovat se budeme moci možná třeba s celebritou, proč ne?! Uvidíme, jak brzo se toho dočkáme.

Stealthing

Na závěr přinášíme trend z odlišné sexuální „módní vlny“, který je znepokojující a nebezpečný. Jedná se o tzv. stealthing a principem je, když jeden z partnerů nepozorovaně odstraní ochranu, aniž by o tom ten druhý věděl. Důsledky stealthingu přitom mohou být fatální. Může dojít k otěhotnění i nákaze některou ze sexuálně přenosných nemocí. Takže pozor, aby se to nestalo vám! Sex je sice skvělý, ale musí být také bezpečný.

Kterým trendem se necháte inspirovat vy?

Be Sociable, Share!