Bydlení a zahrada

Mytí oken Brno – osobní zkušenost

05-okena-bnoU firmy A SERVIS LIPKA jsem si poprvé objednala službu úklidu a mytí oken Brno po stavební úpravě domu. Jednalo se o více oken a dům jsem potřebovala co nejrychleji uklidit, s čímž mi zaměstnanci firmy velmi pomohli.

Už několikrát jsem okna umývala v rychlosti a výsledek nestál za moc, takže jsem se rozhodla si okna nechat umýt profesionálně a ve vyšším patře na vikýře navíc nanést nano impregnaci. Tato ochrana mi přijde jako naprosto pohodlné řešení špatně přístupných míst. Kvůli vikýři bych chodila mýt okno až na půdu, takže jsem nabídku na nano impregnaci ráda přijala.

Všechna okna byla velmi pečlivě a rychle umyta. Zaměstnanci nepoužívají žádná leštidla a prozradili mi, že se díky leštícím prostředkům usazuje na oknech mnohem více prachu z okolí, než když okna dočistím suchou bavlněnou látkou. Sama jsem si to měla možnost vyzkoušet a musím uznat, že mají pravdu. Zkušenosti s mytím oken se projevují při práci samotné, protože nezapomněli umýt ani rámy okolo oken a prosklených dveří, které byly od malování zakapané. Jejich práce je opravdu 100%.

Navíc mi zaměstnanci firmy neváhali pomoci i s drobným přesunem věcí na místo a byli velmi ochotní, čehož si cením. Celá práce mě navíc přišla na mnohem méně peněz, než kdybych si musela kvůli úklidu brát, pro mě drahocennou, dovolenou. Takto jsem měla celý dům uklizený za jeden den, takže jsem byla spokojená, že nebudu vymetat prach celý týden a nebude mě to ve výsledku stát tolik práce. Firmě  A SERVIS LIPKA a především zaměstnancům proto děkuji.

Be Sociable, Share!