Jídlo

Multifunkční automaty na vodu

slider_3Dodržovat stálý pitný režim je absolutní nutností v této době, to vám potvrdí každý správný lékař. Naše doba je totiž tolik uspěchaná, naplněná stresem, starostmi, termíny, spěcháním – to všechno přispívá k celkově větším nárokům pro silné zdraví. Pitný režim je jedním z nich.

Skvělým řešením je automat na vodu

Neměli byste na něj zapomínat nikdy, a to ani na pracovišti. Není-li v práci k dispozici pití, pak se nabízí řešení v podobě automatů na vodu, které zažívají stále velmi vysokou oblibu pro nenáročnost a praktičnost, která se s nimi pojí. Takový automat na vodu neboli aquamat může být různého druhu, nejčastěji se pravděpodobně setkáte s automatem barelovým či automatem napojeným na vodovodní řád.

Zajistěte si stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů.
Zajistěte si stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů.

Co automat na vodu umí?

Jejich funkce je velmi prostá. Navolíte si, co potřebujete, automat je schopen chlazení / ohřevu (v závislosti na zakoupeném typu), případně i výroby limonády (tzv. výrobník sody). Veškerá voda je přefiltrována a jsou z ní odstraněny jakékoliv nečistoty. Zařízení musí podléhat přísným evropským normám, tudíž se nemusíte o jakoukoliv závadnost obávat. Naopak, nápoje připravené kvalitní automatem jsou velmi chutné a osvěžující.

Be Sociable, Share!