Móda, styl, péče o tělo

Jedna kabelka nestačí! Kterému trendu podléhnete vy?

bezova-kabelka-dianaBez kabelky se neobejde žádná dívka ani žena. A ta která ano, tak i ona dříve či později pozná, že ji potřebuje. Nejlepší je jich mít doma hned několik. Menší, větší, na rameno, do ruky, psaníčko, crossbody, do práce, sportovní apod.  Důvod je prostý. Kabelku potřebujeme zkombinovat s mnoha různými outfity, s různě barvenými botami apod. Pojďme si tedy představit, jaké trendy v kabelkách, co se týče stylu, vévodí aktuální módě.

Jak už bylo řečeno, každá žena jich potřebuje několik. My jsme vám pro představu vybrali několik módních kousků. A nebojte, nebude se jednat o luxusní kabelky Michael Kors, Louis Vuitton či Prada, ale opravdu dostupné modely, které si může dovolit každá z vás.

Trendy v kabelkách

Pokud trajdáte často po obchodech, jistě jste si všimli, že se v nich objevují především velké kabelky, ať už do ruky či s praktickým popruhem. Co se týče barev, klasikou je kabelky černé či hnědé. Nicméně se jedná o barvené odstíny, kterými nic nezkazíte, ale taky nepřekvapíte. Velmi moderní jsou odstíny nude, béžové, mentolové, námořnické modři či malinové.

Shopper kabelky

Jak už z názvu vyplývá, shopper kabelka byla určena pro ty účely, aby se do ní vešlo co nejvíce věcí. A to my ženy potřebujeme. Kam totiž dát peněženku, mobil, klíče, kapesníky, make-up, zrcátko, hřeben, parfém, krém na ruce, sluneční brýle a podobně? Shopper kabelka je tedy kousek MUST HAVE a vybírat je opravdu z čeho.

Šedá kabelka Dinest
Šedá kabelka Dinest, 950 Kč
Barevná kabelka Soultana
Barevná kabelka Soultana, 921 Kč

Crossbody kabelka

Kabelka přes rameno je více než praktická. Popruh, kterým modely tohoto stylu disponují, odlehčí tu tíhu, kterou v kabelce taháte. Navíc jsou crossbody prostorné a můžete si do nich ledacos vzít se sebou. Proto je ideální na volnočasové aktivity, do práce nebo do města.

Světle šedá kabelka Dominica, 997 Kč
Světle šedá kabelka Dominica, 997 Kč
Tmavě hnědá crossbody kabelka Grace, 920 Kč
Tmavě hnědá crossbody kabelka Grace, 920 Kč

Crossbody messenger kabelka

Nevíte, jak taková kabelka vypadá? Jedná se o malou kabelku s dlouhým popruhem, která se hodí zejména na párty, večírky atd., kdy ji potřebujeme mít neustále po ruce. Něco jako psaníčko. Nejen, že jsou takové kabelky praktické, neboť se do nich vejde to nejnutnější, co chcete mít neustále při sobě, ale zároveň vypadají šmrncově a sexy.

Světle modré psaníčko Regina, 712 Kč
Světle modré psaníčko Regina, 712 Kč
Růžová kabelka Alejandra, 560 Kč
Růžová kabelka Alejandra, 560 Kč

City bag kabelka

Alespoň jednu městkou kabelku byste ve svém šatníku měly mít. Je to ten typ, který se vezme do ruky a jde se. Jsou krásné, zároveň praktické a nosí se spíše k elegantnímu looku.

Modrá kabelka Eva, 1 140 Kč
Modrá kabelka Eva, 1 140 Kč
Malinová kabelka Nabis, 1 092 Kč
Malinová kabelka Nabis, 1 092 Kč

Kabelka typu vak

Velkým hitem letošního roku jsou kabelky, které se svou vizáží podobají vaku nebo batůžku. Místo dvou popruhů má obvykle jen jeden a nahoře se uzavře utáhnutím šňůrečky. Ačkoliv je to batůžek, přece jen je to kabelka, která se hodí pro různé aktivity.

Černá kabelka Velanste, 788 Kč
Černá kabelka Velanste, 788 Kč
Barevná kabelka Southi, 788 Kč
Barevná kabelka Southi, 788 Kč

Která vás zaujala? Všechny? Ani se nedivíme! Každá má to své a každou lze využít, že ano? Tak nakupujte a zásobte se módními kousky, ať jste stále IN.

Uložit

Uložit

Uložit

Be Sociable, Share!