Móda, styl, péče o tělo

Jaké pánské spodní prádlo je v roce 2018 trendy?

Spodní prádlo sice není vidět, ale to rozhodně není důvod, proč nesledovat současné trendy. Muži si sice obvykle v nakupování spodků příliš nelibují, ovšem najde se pár pádných argumentů, proč tento přístup změnit!

Pokud stále nosíte spodní prádlo, které vám zůstalo jako memento dob dávno minulých, pak máte nejvyšší čas na změnu. Ženy skutečně příliš nevzrušuje pohled na zašedlé a roztrhané slipy. Preferují značkové boxerky a trenýrky.

Pořídit si značkové prádlo není od věci hned z několika důvodů. Nejde o značku jako takovou – prestiž je v případě této skryté části outfitu až na posledním místě. Nicméně jde o to, že přítomnost některého z renomovaných brandů garantuje nadstandardní kvalitu.

Ale jaký druh spodního prádla byste měli zvolit právě vy? Podstatné je, abyste se v něm cítili pohodlně. Komfort je naprosto zásadním kritériem, přes které takříkajíc nejede vlak. Design je vždy až na druhém místě.

Pří výběru spodního prádla je samozřejmě vhodné přihlížet i k typu vaší postavy. Nechcete-li si u opačného pohlaví utrhnout ostudu, nezapomeňte, že:

  • muži s atletickou postavou mohou nosit jakýkoliv střih,
  • pro vysoké a hubenější muže je vhodný volnější střih,
  • vypracované postavě menšího vzrůstu nejvíce sluší boxerky a slipy.

Trendy se v segmentu spodního prádla projevují nejen v souvislosti s novými střihy, ale také po designové stránce. V tomto směru si však přijde na své každý, protože v současné době nepřevládá žádný konkrétní motiv. V popředí zájmu je sice minimalistický design (značky jako CK a Diesel), ovšem za pozornost stojí také nápadné kreace a pestré barvy (např. české trenky Represent).

Inspirovat se můžete na www.trenyrkarna.cz, kde seženete kvalitní a přitom levné spodní prádlo světových i českých značek.

Be Sociable, Share!