Móda, styl, péče o tělo

Jaké dámské peněženky jsou právě IN?

Peněženka představuje módní a praktický doplněk, který využíváme mnohokrát za den. Možná se nad tím nepozastavujeme, ale některé dny bychom se snad ani nedopočítali, s jakou frekvencí ji vytahujeme z kabelky. Z tohoto pohledu není výběr peněženky jen tak nějakým běžným úkonem, ale záležitostí trvanlivosti, funkčnosti a designu.

Najít perfektní peněženku se může zdát jako snadný úkol, ale pořídit opravdu vhodný kousek až tak jednoduché není. Navíc, pokud se zajímáte o módu, určitě nebudete chtít dělat kompromisy. U tohoto doplňku je potřeba skloubit praktičnost i estetickou stránku. Je nutné, aby se do peněženky vešly veškeré doklady, vizitky, věrnostní a platební karty, samozřejmě hlavně peníze. Podívali jsme se blíže na tuto problematiku a zaměřili jsme se na aktuální trendy v dámských peněženkách. Našli jsme modely, které zaujmou dokonalým zpracováním a praktickým použitím. Chcete je znát?

Barevné mámení – zlatá, stříbrná, žlutá, růžová, tyrkysová

Jistě se shodneme na tom, že mezi nejoblíbenější barvu v rámci peněženek, se řadí černá. Černou nemůžete nikdy nic zkazit, hodí se ke všemu, snadno ji sladíte s jakýmkoliv outfitem, což je velkou výhodou. Ale na druhou stranu, není to tak trošku nuda? Černá peněženka neurazí a také nezaujme. Nadcházející jarní a letní sezóna vybízí nosit veselejší barvičky. A proto si i svět módních doplňků hraje s nejrůznějšími barevnými odstíny.

V letošních roce jsou TOP stříbrná a zlatá. Tyto metalické tóny zaujmou na první pohled a odráží světlo do všech stran. S takovou peněženkou docílíte luxusního dojmu.

Mezi další trendy barvy lze zařadit žlutou, růžovou a tyrkysovou. Nebojte se těchto pestrých barviček, díky kterým váš outfit prokoukne.

Originální vzory a provedení – rozkvetlé peněženky

Pokud nechcete nosit peněženku jednobarevnou a nemáte ráda fádní provedení, pak se vám bude jistě líbit jeden ze směrů, který dává přednost vzorům inspirovaných přírodou. Pro romantičky jsou ideální peněženky s květinovým motivem, který je pro tuto sezónu naprostou topkou. Trendy jsou opět zvířecí vzory, takže klidně můžete sáhnout i po takovém modelu. Tyto peněženky budou vždy ozdobou a nikdy nespadnou do nudné šedi.

Funkční peněženka – jako minikabelka

Trendem jsou také dámské peněženky velké, které poslouží jako multifunkční módní doplněk. Nejen, že se vám do takové vejdou peníze, karta, doklady apod., ale lze do ní případně umístit i jiné potřebné věci, např. rtěnku, kapesníčky, sponku do vlasů. Takže si už nebudete muset brát kabelku, což oceníte v případech, kdy toho nechcete tahat tolik.

Nadčasový trend – kožená peněženka

Kožené peněženky dámské představují trend, který je a vždy bude nadčasový. S koženou peněženkou nemůžete šlápnout vedle. Kůže je trvanlivý, odolný a esteticky atraktivní materiál, díky čemuž jsou modely ověřenou volbou. Kožená peněženka je známkou určitého luxusu a prestiže.

Každý z těchto zmíněných trendů má něco do sebe. A protože my ženy jsme pohlaví poněkud náročnější (netvrdíme, že všechny), určitě se shodneme na tom, že jedna peněženka je málo. Zásobte se tedy stylovými kousky, které můžete střídat podle aktuální nálady a příležitosti. Ideální řešení? Nemyslíte?

Be Sociable, Share!