Móda, styl, péče o tělo

Jaké botičky se budou nosit na jaře a v létě 2013?

Jste zvědavá, jaké boty budou letošní jaro a léto 2013 trendy? Už se nemůžete dočkat, až toto období na plno vypukne a vy si budete moci vzít jedny z nových bot na sebe? Pak se podívejte spolu s námi na novu kolekce bot Asylum, jež jsou inspirovány rozmarným létem! V této sezóně nastupuje, po dramatických akcentech minulého roku, uvolněný a roztomilý styl, které je vhodný pro každého. Stačí si jen vybrat! Pakliže chcete ze sebe udělat něžnou vílu, značka Asylum je vhodná právě pro vás.

Platformy

Platformy jsou na výsluní již pár let a ani letos jim neuniknete. Tyto boty mnohým ženám velice vyhovují, neboť mohou být díky nim vyšší a zároveň se v botách na platformě chodí pohodlněji, než-li v podpatcích. Proto v kolekcích světových návrhářů už napevno zakotvily a jejich obliba jen tak z módy nevyjde. Mají vše, co potřebujete každá žena: jednoduše dodají centimetry a nenutí trénovat balanc na vražedných jehlách. A pokud zvolíte tyto botičky v některé ze žhavých barev, máte vyhráno. Syté odstíny jsou totiž to pravé!

 

cena: 799Kč
cena: 799Kč

Nová kolekce Asylum platformám dodala ještě rozpustilost v podobě háčkovaných modelů v jasných a pastelových barvách.

 

cena: 799Kč
cena: 799Kč

Jestliže spíše ráda kombinujete minimalistické střihy a jednolité plochy, pak můžete zvolit přírodní ladění nebo metalické odlesky.

 

cena: 1399Kč

Nová kolekce klade důraz na hrubou texturu materiálů a soustředí se na rafinované detaily, např. ozdobné cvoky na podrážce. Díky tomu vypadají sandály jako dřeváky, ale jsou mnohem pohodlnější!

Balerínky a spol.

Na jaře a v létě vám nesmí chybět ani balerínky. Balerínky jsou ideální pro každodenní nošení, při kterém zažíváte shon a potřebujete hlavně něco pohodlného, ale zároveň moderního.  Ideálními balerínkami na jaro a léto jsou takové, které mají odlehčenou podešev a jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Právě balerínky patří mezi zásadní řadu kolekce bot Asylum. Návrháři Asylum si vyhráli s vyráženými dekory a proplétáním pásků. A jaké jsou barvy? Pro změnu krémová, sněhobílá, nebo černá. Návrháří myslí i na pohodlí a boty se pyšní perforovaným koženým svršek, které přirozeně odvádí vlhost a teplo pokožky. Zvláště v létě, kdy panují vedra, vám vaše nohy poděkují.

cena: 799Kč
cena: 799Kč

Kompletní kolekci značky ASYLUM najdete na webu www.asylum-obuv.cz. Zde naleznete i seznam prodejním míst, kde si můžete botičky zakoupit.

 

 

Be Sociable, Share!