Podnikání

Jaká reklama je efektivní?

Nechali jste si vytvořit profesionální reklamu a teď přemýšlíte nad jejím umístěním a způsobu použití? Existuje mnoho variant, kam a jakým způsobem reklamu umístit. Dané místo by v každém případě mělo být viditelné tak, aby reklamu vidělo, co největší množství lidí, protože to je přeci smyslem každé reklamy. To, abyste se dostali do povědomí lidí! A co tedy s jednotlivými druhy reklamy?

Plexi stojánky

Do interiérů se skvěle hodí plexi stojánky, které jsou vyrobeny z plexiskla. Plexisklo je moderní a žádaný materiál, který je velmi praktický. Je lehký a zároveň odolný a tak splňuje všechny nároky. Do plexi stojánků můžete umístit své propagační materiály. Nejčastěji se používá tzv. Sobranie, což je plexisklová krabička, která slouží k prezentaci výrobků. Kromě stojánku lze samozřejmě vyrobit i další výrobky z plexiskla.

Ukázka plexi stojánku:

Reklamní stojánek pro lékárny určený k propagaci léků Ibalgin.

Světelná reklama

Zejména v posledních letech se stala velmi populární světelná reklama. Světelnou reklamu můžeme rozdělit do několika kategorií – vnitřní orientační systémy a venkovní orientační systémy. Venkovní orientační systémy dále dělíme na panely jednostranné, panely otočné, výstrčky, diapanely, totemy a pylony, světelné znaky a loga, atd. Variant existuje velké množství. Světelná reklama patří k těm nejžádanějším zejména z toho důvodu, že je vidět za jakéhokoli počasí a v kteroukoli denní dobu. Je tedy velmi efektivní. Zároveň je vyráběna z kvalitních a odolných materiálů. Nechejte si také vyrobit kvalitní a viditelnou světelnou reklamu, nebudete litovat.

Ukázka světelné reklamy:

Světelná loga jako poutače na střechu. Podpora a budování značky pomocí světelných reklam.

Experti na světelnou reklamu

Kvalitní světelné panely vyrábí společnost MarkSimon. Jejich kompletní nabídku najdete na www.marksimon.cz/vyroba-reklamnich-produktu/svetelne-panely/ . Dle vašeho přání pro vás vyrobí velkoplošné světelné reklamy, světelné boxy, trojrozměrné světelné texty, gravírované panely, atd. Online si můžete prohlédnout již realizovanou práci. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a kontaktujte pracovníka společnosti. Všechny kontakty jsou také zveřejněny na výše zmíněných webových stránkách. Společnost MarkSimon nabízí také další služby jako je doprava výrobku, jeho instalace, atd. MarkSimon instaluje výrobky nejen ze své vlastní produkce.

Zdroj fotografií: MarkSimon s.r.o.

Be Sociable, Share!