Práce

Jak najít práci?

Úřad práce plní úkoly, které jsou spjaty se zaměstnaností, ochranou zaměstnanců v případě, že zaměstnavatel není schopen zaměstnanci platit, dalšími úkoly úřadu práce jsou státní sociální podpory a další úkoly, které jsou stanoveny jinými předpisy.  Úřad práce je správní úřad, který má celostátní působnost.

Aktuální nabídka práce je zde pro vás, a tak si možná mezi volnými místa naleznete práci, která by vás bavila a naplňovala. Informujte se o požadavcích, které jsou potřebné pro zvládnutí této práce, a třeba tato práce čeká právě na vás. V seznamu aktuální nabídky práce naleznete velké množství zajímavých prací v České republice, ale také v zahraničí. Práce v zahraničí je v dnešní době čím dál oblíbenější. Pracujte i vy například jako au-pair. Prohloubíte si tak znalosti angličtiny a zažijete nevšední zážitky.

Úřad práce Brno je pro vás otevřen od pondělí do pátku, v různých časových intervalech.  V pondělí a středu je prodloužená pracovní doba, od 08:00-17:00, v úterý, čtvrtek a pátek úřad práce můžete navštívit v čase od 08:00-13:00. Kontaktní pracoviště má na starosti služby v lokalitách Brno-Trnitá, Brno-Královo Pole, Brno-Židenice.

Be Sociable, Share!