Internet

Impulsovic tarify udávají nový směr v domácím připojení. Navíc si o ně můžete zasoutěžit!

Jedna z nejposlouchanějších rozhlasových stanic v českém éteru – Rádio Impuls – přišlo na náš trh s naprosto novou a trendovou službou týkající se domácího rychlého internetového připojení. Stanice se spojila se společností AIM (obchodní značka společnosti Planet A), jež je předním poskytovatelem internetu a také Českou telekomunikační infrastrukturou (dále jen CETIN). Společnými silami dodávají naší republice výhodné internetové připojení. A protože Rádio Impuls je pověstné svými soutěžemi, které zná snad celé Česko, nechybí možnost si každé odpoledne zasoutěžit právě o zmiňovaný internet na rok zdarma.

Pokrytí po celé ČR

Nová služba Internet na doma je již v plném proudu. Oficiálně je dostupná od 15. srpna 2019 a nabízí pokrytí po celé ČR. Impulsovic tarify nabízí kombinaci stabilního internetového připojení na doma a internetové televize Kuki. To vše za mimořádné výhodné ceny, již od 200 Kč za měsíc, případně s rychlostí až 400 Mbps.

O technickou stránku se starají již uvedené společnosti AIM a CETIN, které vydávají maximum úsilí pro to, aby bylo možné přinést rychlý a spolehlivý internet na doma obyvatelům měst i malých vesniček. V posledních letech inovovaly internetovou síť po celé ČR. Momentálně má např. dostupný internet Plzeň, která se řadí mezi největší města, tak má i na dosah internet Bohumín a další města či obce. Bez ohledu na počasí!

Když se k tomu všemu přidá podpora ze strany Rádia Impuls, pak jsou Impulsovic tarify skvělou možností, jak si rychlý kabelový internet můžete dopřát i vy. Více informací, cenovou nabídku či dostupnost sítě ve vašem místě bydliště si lze ověřit na webových stránkách www.impulsovictarify.cz nebo www.impulsovictarif.cz. Řadu užitečných zpráv týkající se této služby uslyšíte rovněž během rádiového vysílání.

Soutěž o připojení k síti zdarma každé odpoledne

Jistě vás potěší i možnost vyhrát tento internet na rok zdarma. V případě, že chcete zkusit štěstí, pak si rozhodně nesmíte nechat ujít soutěž o Impulsovic tarif. Je aktivní od září a možná jste ji stihli zaregistrovat. Soutěží se ve všední dny mezi 15. a 18. hodinou v pořadu Fanda a jeho česká banda. Zde se vždy dozvíte aktuální podmínky soutěže a řešení pak napíšete do studia. Tato hra bude probíhat celý rok a rozdá se více než 250 výher, takže máte velkou šanci získat internetové připojení nebo televizní službu na 1 rok zdarma i vy.

Be Sociable, Share!