Bydlení a zahrada

Ikea, Hornbach, Kika – vše pro váš dům i byt

Společnost Hornbach byla založena jako prvá evropská firma pro stavbu a zahradu. Byla založena roku 1968 a do dnešní doby získala značnou oblibu. Dnes má velkoprodejny v České republice, Švýcarsku, Rakousku, Holandsku, Rumunsku či na Slovensku. Mohly by se jmenovat ještě další státy. Hornbach se stal jedním z největších hobbymarketů v evropském měřítku. Důvěřujte mu i vy a vybírejte si z řady originálního zboží.

Prodejně Ikea se nic nevyrovná. Můžete zde vzít děti, rodiče, přítele. Prostě kohokoliv a každý si zde najde místo, které ho zaujme. Dětem se například bude líbit v dětském koutku, odkud se jim ani nebude chtít odcházet. Vám se zase bude líbit v oddělení s doplňky, se kterými skvěle oživíte váš byt či dům. Využijte služeb restaurace Ikea, kde se skvěle najíte za příznivé ceny.

Kika nabízí originální zboží, které v jiných prodejnách s nábytkem nenajdete. S Kika si tak můžete vybavit pracovnu, kuchyň či jídelnu, koupelnu, dětský či studentský pokoj. Navíc zde zakoupíte široké množství dekorací a osvětlení. Váš dům si tak zařídíte tak, že se zde budete cítit dobře. To je zárukou spokojeného života.

Be Sociable, Share!