Podnikání

Herní automaty do vašeho lokálu

Vlastníte hospodu a stále přemýšlíte, jak zvýšit její tržby? Nechcete zvyšovat ceny nabízeného pití, a tak raději zůstanete u nižších tržeb, které nenaplňují vaše představy? Nechte si do své hospody nainstalovat hrací automaty, díky nimž můžete zvýšit svou tržbu a zajistit přísun nových návštěvníků. Téměř každá hospoda nabízí svým štamgastům možnost zahrát si automat, tak proč ji už nenabízíte i vy?

Hrací automaty nejen do herny

Když se řekne hrací automaty, spousta lidí si jako první představí herny a velká kasina, kde se točí velké peníze. Hrací automaty jsou symbolem Las Vegas, ale v České republice jsou poměry obyvatel mnohem nižší, a tak si vystačí s herním automatem v hospodě, nebo menší herně. U hracích automatů máte jistotu, že téměř denně se objeví nějaký hráč, který v něm nechá peníze. Vy tak budete mít podíl na tržbě a přilepšíte si, co se finanční situace týče.

Herní automaty nekupujete, ale pouze si je pronajímáte od některé ze společností, která se herními automaty zabývá. Pak si s danou firmou stanovíte individuální podmínky a hlavně podíl na tržbě. Díky tomu, že nejsou automaty ve vašem vlastnictví, se nemusíte starat o opravy, ani aktualizace přístroje. O vše se postará společnost, která vám herní automaty do vaší hospody poskytla.

Rozmanitá nabídka

Věřte, že je z čeho vybírat. Nabídka herních automatů je rozmanitá. Hrací přístroje se liší hlavně způsobem a principem hry. Některé jsou prototypem rulety, jiné nabízí klasické hraní, kdy musí hráč dostat tři stejné obrázky v řádku. Vybrat si můžete automaty buď s jednou hrou, které jsou jednodušší, nebo s více hrami, které dávají hráčům širší možnosti.

Nechte si do své hospody nainstalovat alespoň jeden automat. Zisk hospody se tak začne zvyšovat, a to nejen díky podílu na tržbách, ale také přísunem nových štamgastů.

Be Sociable, Share!