Bydlení a zahrada

Družstevní byty na Praze 5 – Stodůlky

Vlastnit dům nebo byt a bydlet tak ve svém je touhou snad každého z nás. Ne všichni si však mohou vlastní bydlení pořídit. Proto je čím dál častěji opět skloňován pojem „družstevní byt“, který představuje takové bydlení, jež umožní mnohým bydlet samostatně, v případě, že nedosáhnou na hypotéku. Družstevní byt je finančně dostupný, s následným možným převodem do osobního vlastnictví. Typickým příkladem je třeba rodina, která se rozrostla o dalšího člena a současný byt je pro ně malý. Proto mohou zvolit prostornější družstevní byt. Na ten budou mít alespoň část prostředků díky prodeji menšího bytu a zbývající část budou pak měsíčně splácet. Jestliže jste právě vy v podobné situaci a uvažujete o této variantě bydlení, jistě vás bude zajímat nový developerský projekt družstevních bytů.

Nové družstevní byty

Společnost Finep je významnou developerskou společností, která má za sebou výstavbu mnoha úspěšných projektů nabízející nové možnosti bydlení, zejména v Praze. Finep se rovněž zabývá realizací družstevních bytů, jež jsou momentálně k prodeji v lokalitě Praha 5 – Stodůlky. Velkolepý projekt nese název Britská čtvrť a družstevní byty spadají již pod v pořadí pátou etapu výstavby.

Britská čtvrť V

Pátá etapa výstavby se zaměřuje na družstevní byty, které uspokojí rodiny s dětmi, tak mladé páry, jež touží bydlet v Praze v lokalitě s možností sportovního a kulturního vyžití. Rezidenční projekt svým novým majitelům nabízí řadu výhod. Vyniká moderní a pozoruhodnou architekturou. Z bytů je krásný výhled na Prahu a vybavení lze považovat za vyšší standard. Při realizaci bytových jednotek se kladl důraz na to, aby byl poskytnut rezidentům patřičný komfort a bezpečnost. Celkově je možné vybírat z 96 prostorných bytů, od velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk, až po luxusní 4+kk. K bytu přísluší parkovací místo v garáži či venku před domem.

Britská čtvrť V - interiér

Výhody družstevního bydlení v projektu Britská čtvrť

Na všechny bytové jednotky v projektu Britská čtvrť poskytuje společnost Finep tří letou záruku. Družstevní byty Praha 5 Stodůlky představují dostupné bydlení pro všechny, kteří si nemohou dovolit pořídit nový byt či dům nebo si jej postavit. Velkou výhodou je fakt, že si v mnoha případech nemusíte brát hypotéku nebo úvěr. Při nákupu bytu je potřeba vložit pouze 25 % pořizovací ceny družstevního bytu z vlastních zdrojů a zbytek pak budete splácet formou nájmu. Byty nabízí nadstandardní bydlení a vy si tak můžete splnit sen o moderním domově. Opravy v domě řeší bytové družstvo. Byty je možné převést do osobního vlastnictví. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností. Nejbližší zastávka metra je od domu vzdálena 1 minutu chůzí.

Be Sociable, Share!