Móda, styl, péče o tělo

Dlouhé a husté vlasy můžete mít i vy! Umožní vám to Clip in vlasy.

Vzhled je pro mnohé z vás jistě velmi důležitý. K tomu patří bezpochyby vlasy. Jsou viditelnou stránkou každého z nás. Avšak pokud nemáte to štěstí a příroda vám nenadělila hustou a dlouhou hřívu, existují finty, kterými toho lze dosáhnout. Mezi nejlevnější a nedostupnější metodu prodloužení vlasů patří Clip in vlasy.  Jedná se o velice přirozený a efektivní způsob, jak mít delší a hustější vlasy za pár minut.

Clip in vlasy

Smyslem Clip in vlasů jsou příčesky z pravých lidských vlasů, které se připínají na vlastní vlasy pomocí spon. Na tyto vlasové příčesky se využívají vysoce kvalitní indické vlasy, které jsou svou strukturou nejvíce podobné těm evropským. Na dotek jsou velice jemné, poddajné a vypadají přirozeně. Lze je umývat, česat, žehlit. Clip in vlasy pořídíte v internetovém obchodě www.stylprotebe.cz, kde naleznete obrovskou škálu různých odstínů. Indické vlasy seženete již v požadované barvě, neboť jsou odbarveny. V nabídce jsou Clip in sety ve standardním provedení, které vám nabídnou efektní řešení. Jsou vhodné pro všechny ženy, které si přejí vlasy prodloužit či zhustit. Dále je možné zakoupit Clip in sety v nejvyšší jakosti. Tyto vlasy představují prvotřídní produkt. Nejsou upravovány náročnými chemickými postupy, pouze odbarveny na příslušný odstín. K dostání jsou taktéž virgin vlasy. Nejsou nikterak chemicky upravovány, ani odbarveny. Říká se jim tzv. panenské vlasy, neboť jsou u nich zachovány lidské vlastnosti. Netřepí se a necuchají. Z pohledu Clip in vlasů představují opravdový luxus. Zmíněné příčesky obsahují vlasy rovné. Zakoupit si zde můžete rovněž navlněné sady, které jsou určeny pro ty z vás, co máte přírodní vlnité vlasy.

Péče o Clip in vlasy

I když jsou Clip in vlasy zhotoveny z lidských vlasů, je třeba si uvědomit, že již nejsou živé a tudíž vyživovány od pokožky. Používáním se vlasy vysušují, mají tendenci se cuchat a vypadávat. Abyste si tyto příčesky udrželi co nejdéle krásné a prodloužili jejich životnost, je třeba o ně správně pečovat. K tomuto účelu je vhodné pořídit speciální přípravky. Vlasová kosmetika Matrix je určena právě na Clip in vlasy a dodává jim potřebné živiny. Je dobré používat sprej Matrix při žehlení vlasů žehličkou a příslušné přípravky v období mezi mytím vlasů, i po umytí. Jestliže se nosí Clip in vlasy občasně, ideální je umývání co 3-4 týdny. Při intenzivním nošení i jednou za týden. Samozřejmě můžete vlasy česat vhodným kartáčem s přírodními štětinami či přírodním dřevěným kartáčem.

Be Sociable, Share!