Móda, styl, péče o tělo

Diamonds International Corporation zkušenosti

Největší česká diamantová společnost Diamonds International Corporation  a.s., byla vytvořena na podzim roku 2005 jako původně česká společnost a v průběhu pěti let se dostala na trh po celém světě. Velkou oblibu u zájemců si získala především v celé střední Evropě, v Rusku a v Asii se stala symbolem luxusu. V současné době míří přes Čínu a Vietnam do ostatních zemí a informuje trhy o diamantech a jejich možnostech využití. Podílí se na charitativních akcích a pomocí marketingu vytváří názory na diamanty v celosvětovém měřítku. Jejími partnery jsou některé přední světové brusírny.

Specializace společnosti D.I.C.

Specializací společnosti D.I.C. je prodej a výroba luxusních šperků dle návrhů věhlasných designérů a je vynikající v nabídce  investičních diamantů. Všechny tyto výrobky mají původ z vlastních dílen a jsou ochráněny autorskou známkou platnou po celé EU a puncovní značkou dle platné legislativy. Také se společnost může pochlubit členstvím v nejprestižnější diamantové burze v Antverpách, která je jednou z nejstarších burz na světě. Ve své sbírce vlastní rekordy jako například nejdražší investiční diamant v regionu, nejexkluzivnější korunku vyrobenou pro královnu krásy Miss Universe SR 2009 nebo originální formu síťového prodeje, která patří ke světovým unikátům. Tato významná společnost dnes a denně ve vlastních dílnách a brusírnách vytváří nové šperky, které znovu a znovu přitahují pozornost. Proto se v muzeu, případně o patro výše v showroomu D.I.C. v Karlových Varech, konají fantastické výstavy nových kolekcí či rarit. K vidění zde bylo diamantové vejce, součást slavné sochy Salvadora Dalího v životní velikosti. Návštěvníci obdivovali toto celozlaté vejce osázené takřka tisíci diamanty s celkovou váhou 100 ct. Každý diamant od jmenované společnosti je opatřen certifikátem předních gemologických laboratoří, akceptovaných po celém světě. Zvláštností je, že společnost D.I.C. přikládá certifikáty nejen k samotným drahým kamenům, ale i ke kamenům, které jsou zasazeny do šperku.

Zkušenosti klientů s D.I.C.

Zkušenosti klientů s touto velkolepou společností jsou velmi pozitivní. Není divu. Dává možnost se seberealizovat. Investice do diamantů spojuje krásu, finanční zajištění a dědičnou komoditu, výhodnou v současné době. Vyplatí se být pravidelným návštěvníkem diamantového klubu s výstavním a prodejním centrem a diamantovým muzeem v Karlových Varech. Přednostně se tato společnost snaží být neustále o krok napřed. Je velkým odborníkem ve svém segmentu a spokojení klienti odcházejí s plnohodnotnými informacemi a krásnými šperky, či investují sami do své budoucnosti.

Be Sociable, Share!