Móda, styl, péče o tělo

Chloupky dolů, aneb brazilská depilace pro bezstarostné léto

Plavková sezóna je díky vlídnému počasí oficiálně zahájena. Možná jste ještě neměli možnost k vodě vyrazit, na dovolenou se teprve chystáte, ať tak či onak, nepříjemným problémem v letním období jsou chloupky v oblasti intimních partií. Ta je zraku okolí vystavena o to více. Porost v této části však rozhodně není tím, čím byste se měla chválit. Některé celebrity sice koketují s tím, že si chloupky nechávají a dávají přednost přírodnímu vzhledu. Pravdou je, že pohled to není zrovna přitažlivý, někdy až nechutný.

Zbavte se chloupků v klíně a užijte si bezstarostné léto bez ustavičného holení. Vyzkoušejte brazilskou depilaci.

Co je brazilská depilace?

Kdo neví, možná tuší. Tato metoda odstranění chloupků v intimních partií je na vzestupu. Oč jde? O Brazilkách je známo, že nosí spodní prádlo a plavky tak titěrných rozměrů, že by si jimi často mohly čistit i mezizubní prostory. Spoustu času tráví na pláži, nemají čas se holit, a proto odtud pochází název této velmi účinné metody. Vždyť ochlupení si ženy (dokonce i někteří muži) odstraňovaly již ve starověkém Egyptě a Mezopotámii. Používaly k tomu cukrovou pastu, přičemž brazilská depilace se provádí rovněž s její pomocí. Jedná se o nejšetrnější způsob úplného odstranění pubického ochlupení.

Pryč jde totálně vše! A když myslíme totálně, tak věřte, že po této metodě nenajdete ani jemný chloupeček u vnitřních částí stydkých pysků. Zní to hrůzostrašně, ale zejména pro pány to může být vítaným benefitem. Je potřeba odhodit veškerý stud, při depilaci spolupracovat a kosmetičce asistovat, aby se dostala ke všem místům v rámci intimních partií. Nalézt lze i určitý kompromis. Například v pražském salónu Beauty Shape nabízí i částečnou orientální depilaci cukrovou pastou. Vybrat si můžete třísla (bikiny linie), včetně vnitřní strany stehen, komplet brazilskou depilaci nebo balíček intim zahrnující i podpaží. Více informací naleznete na těchto stránkách beautyshape.cz.

Bolí to?

Nebudeme vám mazat med kolem pusy, ano bolí. A to dost! Ale dá se to vydržet. Celková depilace trvá asi půl hodiny a záleží na vaší citlivosti. Je třeba zatnout zuby. Pořádně, ale výsledek stojí za to. Na několik týdnů máte absolutně pokoj, nebudete se muset o intimní partie starat a bez problémů si na sebe můžete vzít i ty nejmenší bikiny. Je tedy ideálním řešením před dovolenou a na celé léto.

Jaké jsou výhody depilace cukrem oproti holení, voskem nebo epilátorem?

Depilace cukrovou pastou bolí méně než voskem či epilátorem. Cukr je rovněž 100% přírodní, takže nevyvolává alergie, působí antibakteriálně, a proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí. Červená kůže jako u holení nehrozí, podráždění zmizí do hodiny. Při více aplikacích se sníží růst chloupků a ty jsou jemnější. Cukrová pasta je šetrná a nejlepší volba pro citlivé partie.

Be Sociable, Share!