Bydlení a zahrada

Trendové interiérové dveře do Vaší domácnosti

Příjemné a útulné bydlení je snem každého z nás. Odpovězte si na otázku: Co patří do základního vybavení vašeho bydlení? Jistě vás napadne sprcha, wc, kuchyňská linka, sedací souprava, postel a další. Často však zapomínáme na takové detaily, jakými jsou interiérové dveře! Dveře utváří ráz každého interiéru a ne jinak je tomu v případně vašeho bydlení. Poničené či jinak zašlé dveře se odrazí na vzhledu celého vašeho interiéru. Pojďme se spolu podívat na trendové interiérové dveře, které budou tvořit ve vaší domácností příjemný prvek.

Trendové dveře Porta Doors

Interiérové dveře se vyplatí vybírat pečlivě. V současné době jsou velmi moderní a oblíbené interiérové dveře porta doors. Vybrat si můžete z různých typů. Interiérové dveře této značky jsou oblíbené pro své kvalitní provedení a moderní design. Porta doors vyrábí také masivní vstupní dveře, které ochrání váš domov před zloději a dalšími nezvanými hosty. Jistě vás potěší také nabídka technických dveří.

Malá ochutnávka dveří Porta Doors:

dýhovaný povrch - typ Natura TREND
dýhovaný povrch - typ Nova NATURA TOP
syntetický povrch - typ Porta TWIST
syntetický povrch - Porta VECTOR

Kvalitní interiérové dveře Prüm

Máte rádi zejména kvalitu? Chcete dveře, na kterých bude na první pohled vidět, že jsou vyrobeny z kvalitního materiálu? Toho docílíte s německými interiérovými dveřmi Prüm. Tyto dveře si na českém trhu můžete pořídit již od roku 1994. Zákazníci si tyto dveře oblíbili nejen kvůli kvalitě, ale i ceně. Obliba dveří Prüm není typická jen pro Českou republiku. Jedná se o největšího výrobce dveří také v Německu. Tyto interiérové dveře jsou vyvedeny do posledního detailu a zakoupit si k nim můžete i specifické kování. Novinkou jsou prosklené dveře, které se budou vyjímat v jakémkoli moderním interiéru. V nabídce jsou dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Záleží jen na vašich požadavcích. Samozřejmostí jsou také speciální zárubně.

Pro inspiraci přinášíme pár fotografií dveří Prüm:

elegance program - typ Nostalgie
lifestyle program - typ Vega
royal program - typ 1D
Sklo program - typ Royal

Kde můžete tyto dveře pořídit?

Interiérové dveře Porta Doors i Prüm vám nabízí internetový obchod Keramika Soukup a.s.. Zde online nakoupíte vše pro váš krásný domov. V nabídce mimo jiné najdete veškeré obložení do koupelen i kuchyní, sanity, dlažby, mozaiky, dveře, podlahy, atd. Jestli rekonstruujete své bydlení je Keramika Soukup tou správnou volbou. Nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny s moderním designem. Otevřete své bydlení novým trendům. Budete překvapeni, jak se vám zalíbí.

Zdroj fotografií: Keramika Soukup a.s.

Be Sociable, Share!