Bydlení a zahrada

Najděte si nový domov – trendové byty na Praze 9

Praha je tradičně nejoblíbenější lokalitou na bydlení. Stěhuje se zde stále více lidí a ti zde hledají nový domov. Developerské společnosti nezahálejí a díky nim vznikají v hlavním městě rozsáhlé bytové výstavby, které nabízí řadu moderních a trendových bytů. Díky nim se zatraktivňují dané lokality v Praze a vytváří se i nové městské čtvrti. V dnešním článku se zaměříme na lokalitu Praha 9, která je rozšířena hned o několik zajímavých rezidenčních projektů.

O lokalitě Praha 9

Městská část Praha 9 se skládá z historických čtvrtí jako jsou Vysočany, Prosek, Střížkov, Hloubětín, Hrdlořezy a část Libně. Ve všech těchto částech Prahy 9 se nachází řada straších i nových bytů k prodeji, stejně tak jako komerční prostory, v Praze je o ně obecně rovněž velký zájem. Lokalita má perfektní občanskou vybavenost a dopravní dostupnost, přičemž je stále rozšiřována a zvelebována. Konkrétně v částech Prosek a Vysočany se nachází dva nové developerské projekty, které Praze 9 zajistí další možnosti nového bydlení pro obyvatele.

Harfa Park V – další nové byty ve Vysočanech

První rezidenční výstavbou v centru Vysočan je projekt Harfa Park. Byl realizován již ve 4 etapách, z čehož první byla dokončena v roce 2007 a pro velký úspěch nyní probíhá již pátá etapa. V prodeji je široká nabídka volných novostaveb, stejně tak jako byty na prodej. Praha 9, část Vysočany, získá dalších 130 bytů o dispozicích 1+kk (od 38 m2) až po 4+kk (do 119 m2). Projekt Harfa Park V bude tvořit jeden rezidenční dům o třech sekcích, které bude uzavírat vnitroblok s cestičkami, veřejnou zelení a zahrádkami přízemních bytů. Každý byt bude mít balkon, terasu či lodžii. Pro váš automobil bude připraveno parkování v garážích či na garážových stáních. Místní obyvatelé mohou využívat přilehlá sportoviště, hřiště, supermarket, večerka, kadeřnictví a další

Pro představu se podívejte na fotografie vzorového bytu Harfa Park:

vizualizace projektu Harfa Park V

vzorový byt Harfa Park - kuchyně
vzorový byt Harfa Park - ložnice

Prosek Park V – nové byty Praha 9

Dalším úspěšným developerským projektem v Praze 9 je Prosek Park, který se nachází ve čtvrti Prosek. Momentálně probíhá rovněž pátá etapa, jako v případě prvně zmíněného rezidenčního projektu Harfa Park. Moderní byty Praha 9 jsou v prodeji již tento rok a stále jich je několik k mání. Prosek Park V tvoří jeden rezidenční dům s celkovým počtem 104 bytů. Menší 1+kk jsou ideální pro svobodné páry či single. Pro rodiny s dětmi jsou vhodnější větší dispozice, ty nejrozlehlejší 4+kk, disponují velikostí do 118,6 m2 . Byty budou vybaveny základním vybavením, přičemž je výhodou možnost variabilního řešení prostoru. Vy samotní se tedy můžete na konečné podobě bytu podílet. Parkování je možné v garážích, případně na venkovních stáních. Pro obyvatele komplexu se plánuje vytvoření zelené zahrady a parku mezi jednotlivými vnitrobloky domů. Zde si budete moci odpočinout na čerstvém vzduchu a vaše děti budou mít bezpečný venkovní prostor na hraní. Z bytu to budete mít 1.min chůze na autobus a 3 min. na metro. V centru Prahy můžete být již za 15 minut. Díky své kvalitní občanské vybavenosti je Prosek vyhledávanou lokalitou pro bydlení.

Mnohem větší obrázek si můžete o tomto projektu udělat po shlédnutí tohoto videa:

Zdroj fotografií a videa: Finep.cz

Be Sociable, Share!