Bydlení a zahrada

Jak elegantně vyřešit problém chladných a neatraktivních schodů?

schody-vPotrpíte si na elegantnostní zařízení vašeho bydlení a rádi pečujete o jeho pohodlí? V současně době vás trápí nikterak nezajímavé schody, které jsou navíc poměrně chladné a jde od nich zima? Díky kobercům nebo nášlapům na schody budou vaše schody neustále jako nové a bude z nich sálat příjemné teplo. Nášlapy na schody představují speciální druh koberců, které jsou vybaveny samolepící páskou, jíž je lze pevně připevnit ke schodům.

Proč je dobré využít nášlapy na schody?

Tento typ koberečků se skvěle hodí všude tam, kde byste rádi zabránili opotřebení schodů či nebezpečnému podklouznutí a následnému zranění. Díky tomu, že jejich tvar je obšit a vybaven pevnou hranou, disponují stále držícím tvarem. Navíc především v kombinaci s dřevěnými schody dodají nášlapy na schody vašim chodbám ten patřičný šmrnc. Díky nášlapům na schody tedy získáte pro vaše bydlení mnohem větší komfort.

Kde můžete nášlapy na schopdy pořídit?

V aktuální nabídce společnosti Vopi najdete hned několik druhů nášlapů na schody. Přičemž jejich cena

je více než příznivá. Pořídit je můžete u Vopi již nyní od necelých padesáti korun do dvou seti korun. V nabídce najdete nášlapy na schody nejrůznějších motivů a barev od neutrální hnědé až po elegantní červenou. Nášlapy na koberce jsou také velmi lehce udržovatelné a v případě zašpinění je jejich očištění více než snadné. V mnoha případech stačí vzít měkký kartáček s mýdlem nebo čističem na koberce. V nabídkovém katalogu internetové prodejny společnosti Vopi kromě výše zmíněného zboží naleznete také gumové či textilní koberce do aut, autopotahy, dětské koberce či kusové koberce.

Ukázka nášlapů na schody ze sortimentu Vopi:

nášlapy na schody - typ Barcelona
nášlapy na schody – typ Barcelona
nášlapy na schody - typ Eton
nášlapy na schody – typ Eton
nášlapy na schopy - typ Amsterdam
nášlapy na schopy – typ Amsterdam

Na této webové adrese www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ si můžete sami prohlédnout kusové koberce do klasického i netradičně zařízeného interiéru. Začněte nový rok s kvalitním kobercem vyhotoveným ze syntetických i přírodních materiálů.

Be Sociable, Share!