Bydlení a zahrada

3 tipy na trendy vybavení do kuchyně

itrendy_nahledovyKuchyně je vedle obývacího pokoje jednou z hlavních místností v každé domácnosti. Využívaná je vlastně permanentně. Má-li být práce v ní jednoduchá a efektivní, je třeba si pořídit kvalitní pomocníky, kteří vaření zpříjemní. Možností je nespočet. My pro vás máme 3 zajímavé tipy na vybavení kuchyně, které rozhodně stojí za pozornost.

Pánev jako univerzální vybavení – jakou vybrat?

Pánev nesmí v moderní kuchyni chybět. Pravda je, že někdy stačí jen jedna, musí ale být opravdu kvalitní. Velice populární jsou dnes keramické pánve. Výjimečné jsou tím, že je možné na nich připravovat jídlo bez použití tuku. Hodí se tedy hlavně pro všechny, kdo chtějí vařit zdravě a snadno (spoustu zdravých receptů najdete například zde). Naším tipem jsou špičkové pánve Tescoma. Značka Tescoma totiž nabízí různé druhy velmi kvalitních pánví za rozumné ceny.

itrendy_01

Když chcete při vaření šetřit

Pokud vaříte, můžete současně i šetřit. Ušetřit se dá nikoliv na jídle (to vždy kupujte v té nejvyšší kvalitě), ale při samotné přípravě jídla. I proto je dnes velmi populární vaření na indukci. Indukční desky totiž velmi rychle dokáží rozpálit hrnec či pánev, čímž se sníží náklady na energie a současně také doba vaření. Potřebujete dvě základní věci – indukční desku a speciální nádobí na indukci.

itrendy_02

Nenápadný pomocník najde hojné využití

V moderní kuchyni by neměly chybět termosky Tescoma. V současné době už tu nejsou jen lahve na udržení teplé či studené tekutiny. Pořídit si můžete například termosky ve tvaru konvice, které uchovají horký čaj či naopak ledovou limonádu v optimální teplotě po velmi dlouhou dobu. Používat je tedy můžete v létě i v zimě. Chytrým pomocníkem ve vaší kuchyni se může stát také termobox na jídlo. Termosky od Tescomy jsou navíc k dostání v rozmanitých tvarech i barvách, takže se mohou stát i ozdobou kuchyně.

itrendy_03

Be Sociable, Share!